Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Menyire vagyok reménytelen...

Menyire vagyok reménytelen eset? (kép)

Figyelt kérdés

15/L vagyok és sokan lenéznek,mert nem a legújabb divat szerint öltözködöm meg,mert szerintük csúnya vagyok.Ezért szeretném megkérdezni a többség véleményét,mint kívül állót,hogy 10 skálán mennyi vagyok és,hogy változhatnék jó irányba.

[link]



2012. máj. 23. 20:23
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
56%
Szép vagy. Ne változtass semmin szerintem. Tényleg így gondolom. Olyan különleges arcod van szívesen beszélgetne veled bárki. Nem értem, miért "húznak le" mások...
2012. máj. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
61%
6 pontot adnék, szemöldököddel csinálj valamit és a hajad se igazán tetszik, de szép arcod van, ha megtalálod a stílusod feljebb is mehet még ez pontszám.
2012. máj. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

[link]

néhány tanács megfogadása és szemüveg nélkül

2012. máj. 24. 18:53
 24/38 anonim válasza:
Reménytelen eset?Nagyon gyönyörű vagy!10 pont.
2012. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
10/7 amin kéne változtatnod az a hajad szerintem ez a szőke nem áll valami jól mert elég fehér a bőrőd de ha barnulnál akkor jólenne az egyenes tépett haj jobban állna!kicsit sminkel magad nem kell maassarkúba járnod csak mondjuk hordj csőnacit egy saru vagy egy miniszoknya is nagyon jó lenne és sokat dobna rajtad! ha gondolod tudok adni még egykét tippet privátba! 16/F voltam és amiket mondtam a barátnőm ről vettem;)
2012. máj. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Ugy ámblok szép vagy, a fogaid nem a legszebbek úgyhogy csak visszafogodt csukott szájú mosolyt ajánlanék.

Az alakod nem rossz picit ducinak nézel ki, de lehet hogy csak a kép előnytelen.

És egy kontaktlencse csodákra volna képes

2012. máj. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Szerintem szép és aranyos vagy. Viszont sportolj, ha eddig még nem tetted. Nem kell túlzásba vinni, csak kényelmesen. Viszont gyakran. A kancsós képet én a helyedben leszedném, elég fura szerintem (persze poénképnek jó :)). Ugyanúgy leszedném azt is, amin átlósan áll a fejed (poénképnek természetesen úgyszintén jó).


Vigyorogni meg nem félénken, mert abból félig nyitott szájú képek lesznek, az meg... öm, sajátos :) Bár aranyos. Nekem úgy tűnik, hogy te nem mersz nevetni. Szerintem félsz, hogy nem szép a mosolyod. De nem kellene félned (gondolom).

2012. máj. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Végre valaki 15 évesen nem r!bancként öltözködik. Szerintem csini vagy így és egyáltalán nem vagy csúnya. Sokkal jobb ez a öltözködés, mint a divatmajmolás, szóval a sok divatp!csa véleményére ne hallgass.
2012. máj. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

szerintem abszolút normálisan nézel ki, nincs minek változtatni

14/lány

2012. máj. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát :)
2012. máj. 27. 17:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!