Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Menyire vagyok reménytelen...

Menyire vagyok reménytelen eset? (kép)

Figyelt kérdés

15/L vagyok és sokan lenéznek,mert nem a legújabb divat szerint öltözködöm meg,mert szerintük csúnya vagyok.Ezért szeretném megkérdezni a többség véleményét,mint kívül állót,hogy 10 skálán mennyi vagyok és,hogy változhatnék jó irányba.

[link]



2012. máj. 23. 20:23
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

hát sztem pont olyan vagy, mint a legtöbb korodbeli... max a szemüveged bénább, meg a hajad. Ezen egy fodrász és egy új szemüveg segíthet.

csúnya nem vagy, de olyan arrogánsnak tűnsz.

olyan 6pont körül vagy nálam.

2012. máj. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon szép arcod van, és ahogy látom, még szimmetrikus is. Vágod azokat a filmeket, amikor a gimi legcsúnyább nőiből bombanők lesznek? Na, ezt veled is meg lehetne csinálni. :D

Nem pontoznék, inkább tanácsot adnék, amit nem kell megfogadnod, de megfontolhatod.

Szerintem ez a haj nagyon előnytelen neked. Lehetsz szőke, de most nagyon sárgás. Illetve néhány képen pirosasnak tűnik az arcod, nem tudom hogy a kép hibája, vagy alapból ilyen, de a pirosas archoz nem igen áll jól a szőke. Kicsit nagynak tűnik a homlokod, lehet, hogy valamilyen frufru jól állna. Néhány képen olyan a hajad, mintha elaludtad volna, szóval lehet, hogy jót tenne egy hajvasaló is. :D A szemöldöködet ki lehetne szedni ívesre, bár ne sokat szedj belőle, mert úgy látom kevés van.

Remélem tudtam segíteni. :)

2012. máj. 24. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
46%
Aki szerint Te csúnya vagy, az nem normális. Nagyon nagyon szép vagy! :)
2012. máj. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
44%

Bár lány vagyok, de te nagyon szép vagy:) Különösen az első képen. Talán kicsit hosszabb haj frufruval jobban állna. Az alakod is tetszik, bár nem sok látszik a képen. Szóval messze nem vagy reménytelen, jó csaj vagy:DD

10/11 :DDD

2012. máj. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
28%
A 06:20-as vagyok. Elfelejtettem pontozni. :) 10/100!!! :)
2012. máj. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
Szerintem is szép vagy. Nekem még a szemüveged is tetszik, bár itt sokaknak nem, de hát ugye ízlések és pofonok...
2012. máj. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
61%
10/5 Bocsi. Nem is tudom megmondani hogy miért. Valahogy az összkép. Szerintem is felejtsd el azt a szemüveget. Szerintem a hajadat is változtasd meg, én imádom a hosszú egyenes vasalt hajat. Ja meg barnulj egy kicsit. A 2. képen a kockásinget is felejtsd el. Vegyél nőies ruhákat, de egyszerűeket.
2012. máj. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat és az őszinteséget,igyekszem változtatni,de a hajszínemen nem változtatok.Ne haragudjon senki,de ez a természetes hajszínem és nem szeretném befesteni.A barnulást is megpróbálom,de azt nem tudom biztosra ígérni a többit könnyebben.További észrevételeteket,megjegyzéseteket szívesen elfogadom. :)
2012. máj. 24. 15:11
 19/38 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem szép lány vagy, mondjuk 10/8.

Nekem a hajszíned nem tetszik, láttam, hogy nem változtatsz rajta, de a saját véleményem szerint a szőke nem a te színed. De hajvasalóhoz nem kell nyúlni. A hajvasaló az emberiség leghitványabb találványa, csak színházakba, jelmezhez engednék olyan szerszámokat.

2012. máj. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Ja, ez a természetes hajszíned? Akkor természetesen maradjon, azt hittem, hogy festve ilyen szőke. :D

2012. máj. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!