Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Menjek ezzel bőrgyógyászhoz?

Menjek ezzel bőrgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
a T-vonalban eléggé pattanásos és mitesszeres a bőröm,+tiszta zsír.Ami azért fura,mert nagyon hámlik,pedig semmilyen alkoholos,vagy szárító cuccot nem használok.Nagyon idegesítő,mikor reggel a púderezés után jó tízperceket töltök el azzal,hogy a hámlásokat leszedem,mert hiába ér alig a bőrömhöz a pamacs,magától is lehámlik.(pedig használgattam bőrradírokat-kímélőt- ami elvileg segít,de semmi)
2012. máj. 19. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, sztem ezzel el kéne menned, mert ez így nem normális, főleg ha nem is akar elmúlni.
2012. máj. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem menjél, semmit sem veszíthesz. ő biztos, hogy megmondja h mi abajod, vagy felír rá vmit. ha nem segít, akkor menj el kozmetikushoz.
2012. máj. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy menj ezzel bőrgyógyászhoz. De ha olyan száraz a bőröd, hogy már hámlik ne használj púdert, mert az csak egy pofot ad a dolognak.
2012. máj. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A púdert azt felejtsed el szépen és használj minimális bőrödnek megfelelő folyékony alapozót.2hetente radírozd le az arcod és havonta egy arctisztítás.Mindennap pedig használj hidratálót.És ezen felül menj el bőrgyógyászhoz.
2012. máj. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!