Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aknés volt a bőröm, Cypomixet...

Aknés volt a bőröm, Cypomixet szedek, elmúltak a pattanásaim. Azonban néhány hete zsírcsomók jelentek meg az arcomon. Kozmetikus az arckezelés során ki tudja szurkálni ezeket vagy menjek inkább bőrgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! A bőrgyógyász sem tud vele mit kezdeni, max ő is megszúrja, vagy átküld a sebészetre, ahol felvágják. Nekem is nagyon sok lett az arcomon egy bizonyos fogamzásgátlótól és egy éven keresztül jártam orvoshoz velük...hagyd abba a fogamzásgátlót, módosultak a faggyúmirigyei, legalábbis nekem ezt mondta a plasztikai sebész, mert hozzá is el kellett mennem miattuk:(
2010. máj. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a választ! A fogamzásgátló eddig jó volt, nem értem mi ez a gyökeres változás. Októberig szednem kell mindenképp a PCO-m miatt meg a védekezés céljából is ezt használom. Így is önértékelési problémáim vannak, az arcom az egyetlen amit elfogadtam magamon, erre tessék...

Voltak már korábban kisebbek az arcomon (örökletes dolog), de ezek most nagyobbak. Elmegyek kozmetikushoz, remélem ki tudja szúrni ezeket. Sebészetre semmiképp nem akarok menni. :(

Megkérdezhetem, hogy melyik fogamzásgátlótól lettek neked?


Köszi!

2010. máj. 18. 21:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a gracialtól, ami szintén jót tesz "elvileg" a bőrnek, és tessék, először csak kicsi pattik lettek tőle, aztán ezek a marha nagy atheromák...átmódosított a faggyúmirigyeimet azt mondták:S De én nem a bőröm miatt szedtem, mert szép volt, csak véletlenül ezt kaptam:S:S:S Utána 1 év szenvedés következett és most lindyt szedtem de attól nem lettek ilyen borzalmaim. DE egyébként lehet, h a pco-d váltotta ki, nem? Az is okozhat pattanásokat úgy tudom:( Remélem neked is elmúlnak, csak türelmesnek kell lenned:)
2010. máj. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kozmetikai tisztítás,a bőrgyógyász nem áll neki kiszedegetni.
2010. máj. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!