Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet ebből baj? Menjek...

Lehet ebből baj? Menjek bőrgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Az arcomon évek óta van egy pici anyajegy, nem nőtt, nem dudorodik ki a bőrömből, viszont nemrégiben lett alatta egy pattanás, amihez nem mertem hozzányúlni. Aztán azóta kifehéredett az anyajegy közepe, és most kinyomtam mellette egy kis mitteszert, és az anyajegyből is kijött egy hatalmas nagy mitteszer. Most ilyen lyukas az anyajegy, de nem is vérzik. Félek, nehogy valami komoly baj legyen belőle.
2010. máj. 13. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én nem értek hozzá, és szerintem egy orvos sem fog itt írni, aki ért is hozzá...Csak tippelni lehet, hogy mi az, lesz-e gond.Szóval inkább menj el bőrgyógyászhoz, inkább egy 10 perces vizsgálat, mint neadjisten évek múlva egy komolyabb probléma. Remélem nem lesz baj!
2010. máj. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyan ez van!

Van pár anyajegy az arcomon, és az egyik "alatt" már 2szer is volt hatalmas pattanás. Én ezeket sosem nyomtam ki és nem piszkáltam megvártam, míg magától megnőtt hatalmasra és akkor picit kellett csak megnyomni és kiürült.


Na most nekem is van egy kis lyuk az anyajegy közepénél.

Nem feltűnő, csak ha jobban megnézem látszik.


Nekem sem vérzett és nem volt vele probléma.

Viszont nemrég voltam bőrgyógyásznál más oknól de megnézte az anyajegyeimet is. Gondolom mondta volna, ha probléma van.

Szerintem nyugodj meg, nem lesz baj. De ha megnyugtat menj el és nézesd meg. De én azt mondom nincs semmi probléma, sőt pár hónapja olvastam valakit, hogy ugyanilyen kérdést írt ki vele is ez volt (pattanás) és neki sincs baja. :)

2010. máj. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,ez az anyajegy egyik formája.Semmi baj nem lesz belőle.
2010. máj. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem!! Nagyon szépen köszönöm, most kicsit megnyugodtam. :) Nemrég voltam bőrgyógyásznál megnézetni az anyajegyeimet, mert nagyon sok van, de azt mondta, hogy ezek inkább csak kis pigmentfoltok, nem lesz velük baj, viszont az egyik anyajegyet figyelni kell, és kb. 1 hónap múlva vissza kell vele mennem. Majd azért megnézetem az arcomat is. Köszi a válaszokat! :)
2010. máj. 15. 14:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!