Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 175 cm-vel és 50-52 kg-val...

175 cm-vel és 50-52 kg-val ugye nem lehetek anorexiás?

Figyelt kérdés

Nem fogyókúrázom, nincs testképzavarom se, csak a BMI-m az egészséges határ alatt van.

17/L



2012. máj. 18. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az anorexia nem testsúlytól függ. Étkezési zavart, testkép zavart jelent, ha normálisan eszel, nem éhezteted magad, nem fogyózol, és nem rossz az én képed, akkor szimplán csak vékony vagy
2012. máj. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem, nem vagy anorexiás. Simán lehet, hogy csak genetika az egész, azért vagy soványabb az átlagosnál. Én is az egészséges határ alatt vagyok, pedig direkt próbálok minél többet enni, hogy hízzak pár kilót, de nem sikerül. Ha nincs semmi bajod önmagaddal, és rendesen eszel, akkor biztosan nem vagy anorexiás. 18/l
2012. máj. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz hogy valakit anorexiásnak nyilvánítsanak ahhoz le kell fogynia a testsúlya legalább 25%-át, a testtömegindexének 18 alatt kell lennie (A tied 17 körül van) és elégedetlennek kell lennie önmagával.


Neked saját bevallásod szerint sincs testképzavarod, szóval nem valószínű.

Én egyébként 170 vagyok és 43 kiló, de nem vagyok olyan mint azok a csontváz modellek akikkel riogatják a tinilányok szüleit.

2012. máj. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nem!! akkor inkább én!! XD 42 kg 175 cm-hez hát....
2012. máj. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
en 183cm es 56 kilo vagyok, tehat szerintem nem vagy az. : )
2012. máj. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!