Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg nem lehet orrba...

Tényleg nem lehet orrba piercinget LÖVETNI? SOS!

Figyelt kérdés

Olvasgattam a kérdéseket ezzel kapcsolatban, és sokan írták, hogy "eltörhet a porc" meg, hogy "nem szabad belövetni", nővérem is lövette úgy 5 éve, de szerintem, ha tényleg veszélyes lenne, akkor nem is csinálnák.


Akkor most elmenjek lövetni, vagy hagyjam?

Köszi előre a válaszokat!


2012. máj. 14. 17:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
mi lenne ha elmennél egy piercinges szalonba és ott szúratnál magadnak egyet? rendes piercingesek nem szoktak lőni, azt csak a hozzá nem értő kozmetikusok szokták csinálni. ha jót akarsz magadnak elmész egy rendes piercingeshez és ott kiszúratod, vagy egyáltalán nem csináltatsz orrpc-t.
2012. máj. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Lehet lövetni, csak sokkal jobban roncsolja a szöveteket, nagyobb az esélye a vadhús kialakulásának is. Szúrasd. A piercinget szúrják.
2012. máj. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Még mindig nem értem...Van pár ismerősöm akiknek szúrták, de szinte az összesnek begennyesedett meg elsebesedett, ők is azt mondták, hogy lövetni kellett volna. Akik pedig lövették, nem panaszkodtak...Meg olvastam itt kérdéseket és ott is, akiknek lőtték, csak jókat írtak róla, főleg, hogy higiénikusabb. Ezért nem értem ezt most.

De azért köszi az eddigieket!

2012. máj. 15. 14:18
 4/21 anonim ***** válasza:
Inkább gennyesedjen be, minthogy kozmetikus csinálja....
2012. máj. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Mert hogy?
2012. máj. 16. 14:07
 6/21 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Szúrasd, nem véletlenül találták ki a piercer szakmát!
2012. máj. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
De miért hülyeség? Jó lenne ha okot is írnátok, mert ezzel nem tudok mit kezdeni.
2012. máj. 16. 16:18
 8/21 anonim ***** válasza:

A kozmetikusok lövik, nem ez a szakmájuk, nem értenek hozzá... Mivel magát az ékszert lövik át, nagy mértékben roncsolja a szöveteket. Másrészről, mivel nem ért hozzá, félreszúrhatja, nem nagyon ügyelnek arra, hogy steril cuccokkal dolgozzanak, elkapsz egy szép kis fertőzést... Egyébként is lassan gyógyul ha lövik.

A piercingesnek ez a szakmája, ő nem véletlenül használ tűt, mégiscsak ő ért hozzá a legjobban és akkor már nem véletlenül nem lövi...

2012. máj. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Az utolsónál a pont
2012. máj. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Összesen 9 fülbevalóm van, azt is lőtték, semmi bajom nem lett tőle. Kitaláljátok, hogy az is hülyeség? Nővéremnek is lőtték az orrát, és nem kapott semmi fertőzést, mivel, ha jártál valaha kozmetikusnál fülbevalót vagy hasonlót csináltatni, láthattad, hogy új, lezárt műanyag dobozolt tűvel dolgoznak, úgy hogy ezt a fertőzéses dolgot nem tudom elhinni.
2012. máj. 17. 14:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!