Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A kozmetikus aki lő szemöldökb...

A kozmetikus aki lő szemöldökbe piercinget, az lő anti-szemöldököt is? Érdemes egyáltalán anti-szemöldököt lövetni, vagy nagyon feldagadna?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a piercinget nem igazán szabadna lövetni, de már volt lőtt "lyukam", és semmi gond nem volt vele. És az sem elhanyagolható, hogy a szúrás majd' 4000 Ft, a lövés meg 400.
2010. ápr. 13. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem igen,azt ott kéne megkérdezni...de hol lőnek 400ft-ért? Én is mennék :)
2010. ápr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocs, de piercinget, pláne szemöldök pc-t nem lőnek hanem szúrnak.

Egyébként meg ember függő, hogy ki vállalja be.

2010. ápr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De igen, lőnek szemöldökbe, sőt, köldökbe és orrba is. Igen, tisztában vagyok vele, hogy sokkal jobban roncsol, mint a szúrás, de mint már írtam, már volt lőtt "lukam", és teljesen jól el lehet vele lenni, ha normálisan lekezeled.

Egyébként törökszentmiklósi vagyok, és ahova "járok", ott régen 200 volt, csak most megemelte 400-ra :)

De ez csak a lövés, a gyógyfülbevalót (mert ugye azt lövi be) külön kell fizetni, de lehet vinni is - én vinni szoktam.

És még mindig 1000-szer jobb szerintem egy hozzáértővel lövetni, mint egy amatőrrel szúratni házilag - mert fizesse ki a több ezret egy nyomorult szemöldökpiercing-ért az, akinek két anyja van :D

2010. ápr. 13. 21:01
 4/4 anonim ***** válasza:
teljesen igazad van kedves kérdező :) sok helyen 7-8000Ft-okat elkérnek érte...itt még olcsó is :) csak messze van. :) Első voltam :)
2010. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!