Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lázasan lehet (ajak) piercinge...

Lázasan lehet (ajak) piercinget lövetni? =D

Figyelt kérdés
Tegnap előtt jött az5let hogy csináltatok pct. de tegnap este 37.8 volt a hőemelkedésem. de ma felkeltem és semmi bajom. 37.1 de most kell h megjöjjön axem akkor kicsit magasabb a testhőmérséklet de aztán a fene se tudja =D mit tegyek? nem bírok elmaradni a seggemen nekem kell az a pc =D vagy várjak vele míg teljesen rendbe nem jövök? ha netán betegen lövetnék mi lenne a következménye? elfertőződne mint az állat?
2010. jún. 21. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Üljél le a fenekedre, gondolkozz el rajta, hagy érjen az ötlet... az ajándéknál is sokkal izgalmasabb a várakozás. :D
2010. jún. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyébként nem valószínű, hogy bajod lenne tőle, de lehet hogy a piercinges betegen nem váll, mert beviszed a bacit....

Egy kis türelem, én is 2-3 hónapot vártam minden pc-re, de nem is bántam meg egyiket se.

2010. jún. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

tegnap jött az 5let és már rohannál is? NE TEDD

lehet hogy csak hirtelen "fellángolás" az egész 1 hónap múlva már lehet nem is kéne de már megvan :S

ne értsetek félre nem a pc ellen vagyok mert nekem is van de én 3 évet vártam vele mire meglett

2010. jún. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne tedd..lehet hirtelen fellángolás is..én a piercingemmel 1évet vártam..tetoválással 3 évet..eddig gondolkoztam rajta hogy biztosan akarom e.. és mivel jol meggondoltam nemis bántam meg hogy megcsináltattam..
2010. jún. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ó félre ne értsétek énis már akarom vagy... 3 éve, csak most jött el az a pillanat h oké tényleg megis csinálom és a szüleim is belementek már. am ma voltam a piercinges néninél és őis mondta hogy várjam meg míg meggyógyulok mert meglehetne csinálni de az a tuti ha egészséges vagyok. köszönöm az eddigi válaszokat =)
2010. jún. 21. 19:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Uh, szeretnék segíteni, de ilyenről még nem hallottam:D

Lehet, hogy nem lenne semmi bajod, de a biztonság kedvéért csak gyógyulás után lövess szerintem:D

2010. júl. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!