Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak a szemöldökömmel...

Mit csináljak a szemöldökömmel? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

Reménytelen... Voltam kozmetikusnál, azt mondta, hogy szerinte jó ez így(lehet, hogy csak nem akart megbántani) . Nem tudom ívesre szedni, mert tök egyenes az egész, sőt, kb. felfelé kunkorodik a vége:D Egyenes szemöldökűek, valami tipp?


A másik, hogy nem tudom, hogy milyen színt tehetnék a szememre, hogy ne nézzek ki betegnek. Azt sem tudom megállapítani, hogy milyen színű, talán zöld, de lila festékkel meg a fehér bőrömmel úgy nézek ki, mint egy ilyen sápkóros májbeteg. :D


2012. máj. 12. 12:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát azt nem tudom, de a szemed nagyon szép :D
2012. máj. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem találtam jobb képet, amin látszik, hogy tök felemás a szemöldököm, és hiába szép alatta a szemem, elég hülyén néz ki az egész arcom miatta.
2012. máj. 12. 12:13
 3/11 anonim válasza:
Kár el keseredni ,én ezt nagyon szupi módon kitudnàm szedni nem vészes és olyat lehetne belőle csinalni amilyet akarsz !!!!!
2012. máj. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Az én véleményem az, hogy szerintem túl sokat görcsölnek a szemöldökükön a lányok. Számomra inkább viccesen néz ki egy-egy tök kerek szemöldök. Még nem nagyon volt olyan, hogy azért nem tetszett egy lány, mert nem áll jól a szemöldöke :D

Üdv

2012. máj. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
70%
Egy szépen kiszedett és kifestett szemöldök adja meg az arc teljes SZÉPSÉGÉT !!!!!!!!!!
2012. máj. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Valóban nem a legfeltűnőbb a szemöldök, de keretet ad az arcnak.

Komolyan lehetne ebből íveset szedni? Hogyan? Nekem azt mondta a kozmetikus, hogy nem lehet.

2012. máj. 12. 12:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Próbálkozz másik kozmetikusnál mert ezt bárki simán ki tudná szedni BÁRMILYENRE. Amúgy ilyen szép szemekkel nem aggódnék az arcom miatt:)
2012. máj. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is nagyon szép szemed van. Másodszor is nekem sosem voltak hasonló problémáim, úgyhogy millió bocsánat, ha hülyeséget mondok, de én így figyeltem meg. Nos, olyan igazi íves szemöldököt tényleg nem tudsz csinálni, DE nincs minden veszve! Egy szép, természetes görbületet mindenféle szemöldökbe lehet csinálni. Itt leginkább arra kell figyelni, hogy ne szedd túl vékonyra. Szükséged lesz egy korrektorra, szem és szemöldök ceruzára. A szemceruza azért kell, mert sokkal erősebb, karakteresebb vonalat húz, mint a szemöldök ceruza, ami inkább a természetes benyomást akarja kelteni. So... először a szemcerkával rajzolsz a szemöldöködre egy olyan (nem túl vékony) ívet, ami nagyjából megegyezik a mostani szemöldököddel, csak szabályosabb, rendezettebb. A nem kellő szálakat kikorrektorozod. Ne ijedj meg, ha természetellenes lesz a hatás, csak az ívre koncentrálj. Na, ha megvan az alapsablon, a korrektoros részeket szedd ki. (Ha a korrektor zavaró, le lehet mosni, csak ne kend el a már megrajzolt szemöldöködet.) Ez után már csak a szemceruzát kell lemosnod és az ívet átrajzolnod a megfelelő szemöldökceruzával. Így a felemásságot is korrigálhatod és a ritkaságot is takargathatod. Csak arra vigyázz, hogy ne szedd túl vékonyra. Remélem segítettem!

2012. máj. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Úristen , ezzel egy kozmetikus nagyon sok mindent tud kezdeni.Nekem is ilyen és mindig tök szépre kiszedi.Most vissza van nőve és hasonlóó :) Ne fééélj !! Menj el egy normális kozmetikushoz és olyan szépet csinál neked ,hogy még magad sem fogod elhinni :)) Sok sikert !
2012. máj. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De nem szeretnék vékonyat igazából.
2012. máj. 13. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!