Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak a szemöldökömmel...

Mit csináljak a szemöldökömmel? SOS! Anyukám nem engedi, hogy bármit is csináljak vele

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy 14 éves lány vagyok és a legtöbb 14 éves barátnőm már szedi a szemöldökét vagy kozmetikussal szedeti ki. Én is ki szeretném szedni/szedetni,de anyukám nem engedi meg -.-"

Azt mondja túl "kicsi" vagyok még hozzá és bírjam ki 18 éves koromig... Ez szerintem nevetséges.

Nagyon zavar,hogy vastag a szemöldököm!! (Szerencsére legalább nem ér össze) 2-3 ember már mondta,hogy jó lenne,ha kiszedném.


2009. dec. 27. 14:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Hát menj el kozmetikushoz, és csináltasd meg! Nem kell mindent anyukás orrára kötni ;)
2009. dec. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Való igaz, hogy egy jól formált szemöldök nagyságrendekkel megszépítheti az arcot. Te is már elég nagylány vagy ehhez. Ha mindig egy kicsit formáznál rajta, szinte észrevehetetlenül alakulna kívánatosra. De cérnavékonyról ne is álmodozz, szerintem bődületesen ronda és közönséges. / Ilyeneket tetoválnak / A klasszikusan ívelő, fokozatosan vékonyodó a tuti befutó. :D
2009. dec. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem: 1., ha már megcsináltad, sokat nem tehet ellene anyukád, bár, ha netán indulatos típus, akkor kaphatsz érte egy anyai taslit.

Másrészt szerintem, ha úgy csinálod, hogy fokozatosan kiszedsz néhány szálat, mondjuk tényleg csak 2-3 naponta pár szálat és ezen kívül csak a visszanövő rövid szálakat, észre sem fogja venni. Mindig lesz ideje hozzászokni az apró, szinte észrevehetetlen változáshoz.

Persze azt nem javaslom, hogy ceruzanyom vékonyságú szemöldökről álmodozz, mert az egyrészt ocsmány, másrészt lehetetlen úgy megcsinálni, hogy ne vegye észre.

Valamiféle szolid igazítás nem hinném, hogy nagyon megviselné anyukádat. Ehhez viszont türelem kell és kis ügyesség.

2009. dec. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
No, az előttem író olvasott a gondolataimban :D Csak én lassabban gépelek :D
2009. dec. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

énis amikor kiszedtem mindig egyre vékonyabra szedtem és igy csak 1 év után látta meg kb.. kicsit ordibált aztán következöre mondom adja oda a szemöldökiszedöt és odaadta szal azota engedi :D


16L

2009. dec. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

Ha nekem lenne egy 14 éves lányom, segítenék neki szépülni. pukkadjanak meg a többiek ! :D

De fiam van...

2009. dec. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
46%
sztem szard le anyukádat,mert ennyi idősen sztem nem neki kell eldöntenie ezt...am meg nem sok mindent tud csinálni ha már kiszedted:D
2009. dec. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%

16.01 !

Te is ezt tetted otthon ?

2009. dec. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy neked 18 éves korodba +fogják engedni. Nekem addig nem engedik amíg velük élek. Nálunk apu tiltja, de én nem csak apai taslit kapnék érte.:) Nagyon vastag sűrű és csúnya utálom, mert szép arcom van és elcsúnyítja.:( Próbáld kivárni vagy max picit igazíts rajta, ha csak keveset szedsz lehet, hogy nem veszi észre és mindig kicsivel többet szedsz és nem tűnik fel.:)
2009. dec. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
De mindenképpen kozmetikussal szedesd ki legalább először, szépen megcsinálja az ívét. Én ha magam látok hozzá, mindig elrontom. Egyébként pár száz forintért (kb.200-400) kiszedik.
2009. dec. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!