Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak a szemöldökömmel...

Mit csináljak a szemöldökömmel? SOS! Anyukám nem engedi, hogy bármit is csináljak vele

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy 14 éves lány vagyok és a legtöbb 14 éves barátnőm már szedi a szemöldökét vagy kozmetikussal szedeti ki. Én is ki szeretném szedni/szedetni,de anyukám nem engedi meg -.-"

Azt mondja túl "kicsi" vagyok még hozzá és bírjam ki 18 éves koromig... Ez szerintem nevetséges.

Nagyon zavar,hogy vastag a szemöldököm!! (Szerencsére legalább nem ér össze) 2-3 ember már mondta,hogy jó lenne,ha kiszedném.


2009. dec. 27. 14:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

16:29!

Nekem az anyukám nem tiltotta meg hogy kiszedjem a szemöldökömet,sztem elég gáz ha vkinek az anyukája nem segít a lányának hanem egy ilyen dolgot tilt....

2010. jan. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
16.29 vagyok, és a 16.01-nek írtam, hogy ő is otthon lesz@rta az anyukáját? Olvass figyelmesebben !
2010. jan. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
nem szartam le az anyukámat mert normális volt és inkább segített.olvass figyelmesebben...lehet h nem írtam le hogy nem szartam le az anyukámat de aki figyel egy kicsit annak lejön abból amit írtam
2010. jan. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Jah..és ha ezt megtiltotta volna valószínűleg nem érdekel h mit mondd és kiszedem
2010. jan. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
drágám van választásod ha anyád nem engedi?
2010. jan. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

nekem sem engedte anyám, mert mondjuk én az egészet ki akartam szedni XD fél évig szedtem 'titokban' egyre vékonyabbra. mostanra ott tartunk, hogy sikerült a nincs szemöldök állapot, nem is rajzolom, mert az undorító. szerintem szemöldök nélkül szebb az ember. anya pattogott kicist aztán belenyugodott. mindig nevet hogyha smink nélkül lát, és a szemhéjam ugye sötétebb, és van felettük a fehérebb csík, ami a szemöldökö helye. : D szerinte ez nagyon mókás XD


és igen, tudom hogy nem fog visszanőni normálisan : D

2010. jan. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

19.43 !

Nagyon mókás lehetsz. Ám majd egyszer neked is lehet egy lányod, akitől ezeket a dolgokat visszakapod ! Kamatostól !

:D

2010. jan. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Velem is ez a helyzet. Pedig 14 éves kortól már "illene" szedni.
2010. jan. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!