Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy közöljem egy csajjal...

Hogy közöljem egy csajjal udvariasan, hogy bajszos és el kéne tüntetnie?

Figyelt kérdés
Elég zavaró, meg kínos amikor vele beszélsz és azt nézed. A legdurvább amikor rajta van az alapozó.

2012. máj. 6. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát valahogy úgy kéne felhoznod, hogy valamikor pl ha esztek akkor "kis hülye ürüggyel" hogy azt mondod neki hogy van valami folt a szája felett. Mintha valami ki s kaja, vagy a szaftos kajának a szaftja lenne. És akkor lehet kicsit elszégyenli magát vagy zavarba jön ... hát ez kicsit ilyen "hátulról mondom" de sajnos igazán udvariasan nem lehet.

Vagy ha van egy olyan ember (lány! akit mindketten ismertek akkor mond a lánynak hogy mondja a barátnőjének. De mindenképp olyan lányt válassz aki nem mondja el a csajnak hogy te vagy a háttérben, mert akkor nagyon kellemtelen helyzetbe kerülhetsz, és lehet hogy sértődés lesz a vége.

Ezek a tippjeim vannak. Nem a legjobb, de ilyet nem nem lehet szépen közölni.

2012. máj. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amikor beszélgettek, tereld a témát a szépségápolásra, térj ki arra, hogy szerinted nem túl szép, ha valakinek bajsza van. Csak tudja magáról ő is, és talán rájön, hogy ez nem olyan jó.
2012. máj. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nincs senki a közelben, akkor mondd a szemébe. Nyugodtan megemlítheted neki, hogy csak azért most mondod, mert nem szeretnél belőle poént csinálni mások előtt. Szerintem egyáltalán nem probléma, ha te mondod neki. Több hatása van, mintha egy lány mondaná neki... illetve hát én azt gondolom, hogy azért az jobban érdekli őket, hogy egy fiú mit gondol róluk, mint hogy egy lány mit. Ha poéngyáros vagy, akkor rámosolyoghatsz, ha elszégyelli magát. Egyedül az a lényeg, hogy csak valami lájtosabbat, nehogy az legyen belőle, hogy azt hiszi, hogy épp kiröhögöd. Lehet majd ő is majd mondd valamit rólad, amit eddig talán nem is mondott volna rólad (mondjuk hogy jobban bír bajusz nélkül :D... de csak mondtam valamit).
2012. máj. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Előzőhöz kisebb korrekció:


*mond


Meg eggyel kevesebb 'majd'.

2012. máj. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket.
2012. máj. 7. 00:01
 6/10 anonim ***** válasza:
a barátnőd a lány?
2012. máj. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mármint jártok?
2012. máj. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem. De a bajuszt leszámítva jól néz ki(nagy mell, jó fenék).
2012. máj. 8. 20:55
 9/10 anonim ***** válasza:
biztos lehetsz benne, hogy ő is tudja magáról
2012. máj. 13. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az egyenes beszéd a legjobb.

Nem kell ide előjáték.

Kavarni a háta mögött meg főleg nem kell.

Oda mész hozzá amikor nincs ott senki.

Figyelj nem akarlak megbántani de észrevettem hogy van egy kis szőr az arcodon. Csak azért szóltam hogy hátha te nem vetted észre. Ennyi az egész. Ez ugyanolyan mintha van egy kis szösz a hajában és szólsz neki.

2012. máj. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!