Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan kérdezhetném meg...

Hogyan kérdezhetném meg udvariasan a főnököm?

Figyelt kérdés
Még csak 3 hónapja dolgozok en a helyen, tegező viszonyt sem alakítottam ki a vezetővel, mindenre időt szoktam hagyni. Nálunk a selejt raktárban találtam évek óta porosodó régi vastag kabátokat, nekem egy olyan nagyon jól jönne, ha megyek ki fát vágni stb, de nem szeretek kéregetni, sosem kértem kölcsön pénzt sem eddig még, de szűkosen élek nagyon. Most már jó idő van, nem kell a kabát rögtön, de nem tudom, hogy ezeket meddig tárolják, lehet, hogy ki fogják dobni. De azt sem tudom, hogy leltárba vannak e véve, nem szeretném magam kellemetlen helyzetbe hozni emiatt.

2012. márc. 31. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg,hogy azokkal a ruhákkal mit szeretnének kezdeni. Ebbe szerintem még nincs semmi. Lehet,hogy már réges-rég megfeledkeztek róla,hogy ott van. Nyugodtan megkérdezheted,mert ha valamit még szeretnének kezdeni vele,akkor megtudod,ha meg nem,akkor nyugodtan elkérheted szerintem. Tudom,nem túl kellemes kéregetni,de ők is csak emberek,nem lesz belőle gond szerintem.
2012. márc. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan kérdezd meg azért nem fog meg enni téged. Lehet hogy még kell nekik valamire akkor legalább megtudod hogy nem hiába vannak ott. Ha pedig nem akkor megbeszéled vele hogy elszeretnéd vinni.
2012. márc. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy leltárban vannak a kabátok. Ha nem vagy olyan közeli viszonyban, akkor inkább ne kérj tőle . De ez csak az én véleményem .

Várd meg még jobban kiismered, ne hogy csalódás érjen.

2012. márc. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!