Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Semmi mellem nincs. Annyira...

Semmi mellem nincs. Annyira zavar. Miért nem nő?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok,és semmi mellem nincs. komolyan még ha van,akkor is nagyon kicsi. a hugomnak aki most 6os neki van ien melle. :S annyira gáz.... :/ miért nem nő???

emiatt semmi önbizalmam nincs. 165 centi vagyok 57 kiló és csípőbe széles vagyok,popóm van. van rajtam mit fogni,de nem vagyok kövér. mellem viszont nincs..ugy zavar :/ mikor a párommal szeretkezünk ez van a fejemben " vajon mit gondol a kis mellemről " :(

normális válaszokat légyszi!


2012. máj. 5. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy a férfiak mit gondolnak a melleidről a legkevésbé se érdekeljen. Magad érdekeljen, hogy neked jó e.

Ugyan most azt kéne írni, hogy fogadd el, de ha nem megy ott van a mellplasztika. Fontos, hogy ne gondold azt, hogy a mellméreted miatt hátrányba kerülsz a férfiaknál.

Vagy neked tetszene, ha csak a nagy melleid miatt járnának veled? Gondolkozz el ezen, és ha nem zavar, akkor irány a plasztika. Ha viszont úgy érzed sokkal egyedibb vagy így, akkor no para. Szerintem sokan örülnének ha csak ennyi bajuk lenne mint neked. Az unokatestvérem például vak, mégis sokkal boldogabb mint az átlag. Ő nem fog látni soha többé, neked viszont még lehetnek nagy melleid. Ha akarod..

2012. máj. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne gondolkodj ezen, hogy miért nem nő, inkább barátkozz meg vele, mert rengeteg előnye van! Nem fog úgy lógni és a hátad sem fog fájni miatta soha. Manapság a melltartógyártás is a kis mellűeknek kedvez, ennyi push up között biztos megtalálod a neked valót;) A párod miatt meg főleg ne aggódj! Szeret téged így ahogy vagy és fogadni mernék, hogy tökéletesnek tartja a melleidet:)
2012. máj. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Plasztikáról? szó sincs.

Hány éves koráig fejlődik még az ember? 18 éves vagyok kis mellekkel..egyáltalán fog még nőni? :/

2012. máj. 5. 20:06
 4/6 A kérdező kommentje:
A párom azt mondta: úgyis fog még nőni. meg hogy igy szeret igy vagyok jó...de félek h csak mondja,és nem ezt gondolja :/
2012. máj. 5. 20:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szerelmes beléd,és azt mondja,hogy te így vagy jó neki,akkor biztos igazat mond!!!:))))Egyébként gondolj arra,hogy milyencsunya amikor az idősebbeknek lóg a cicijük!Neked nem fog!Ha későn érő vagy,még biztos fog nőni!
2012. máj. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ilzsu122 válasza:

Szia! Eloszor is ne keseredj el. Kb en is ilyen meretekkel rendelkezem mint te 165 cm vagyok 60 kilo csak en 23 vagyok, kicsit szelesebb csipo, kerek fenek, 75 b-s melltarto. A parodnak tuti tetszik a cicid ezen ne gondolkozz, es forgasd be magad. En is csinaltam. Minden alapja, hogy fogadd el magad ugy ahogy vagy. A masik sajna nem fog noni mar sehova... legalabb is nekem nem nott. DE!!!! Es van remeny. En sem akarok plasztikat es sosem akartam. pfujjjj egy idegen anyag a testemben kossz nem!!! Egy masfel honapja ratalaltam egy honlapra es egy honapja elkezdtem a termeszetes mellnovelest. Egy honap utan elmondthatom, hogy mar 80 b-s melltartot hordok, es meg messze vagyok a finishtol. Itt a link: www.szepmellek.com Amire szukseged lesz: egy kis hit, ero, kitartas es egy kis penz! Hidd el megeri

u.i.: A hugos temat is ismerem. A hugom 20 es ketszer akora van neki mint nekem. :) Nah majd varom a fejlemeyeket!

2012. máj. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!