Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért akar manapság mindenki...

Miért akar manapság mindenki SZÉP lenni?

Figyelt kérdés

Mindennap legalább 5 olyan kérdés jön, hogy szép vagyok-e, szerintetek hogy nézek ki, kövér vagyok-e...stb.

Mindenki olyan amilyen. Ez tényleg olyan fontos? Mert nem garancia a boldogságra a szépség.



2012. ápr. 26. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Ennél hülyébb kérdést fel se tehettél volna.
2012. ápr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Mert a legjobb nőket akarjuk dugni.
2012. ápr. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Többszáz-ezer éve is mindenki szép akart lenni, csak más volt az ideál. Ez teljesen természetes, igenis kell egy minta, amihez igazodni lehet. Nem garancia a boldogságra a szépség, de jelentősen megkönnyítheti az ember dolgát.
2012. ápr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Még ha lényegében nem is lehet megváltoztatni az ember külsejét, azért szerintem alap, hogy szeretné mindenki a legjobbat kihozni magából (van, aki nem, meg olyan is, aki igen, de nem sikerül neki. De nem hiszem, hogy ők a követendő példa.)

Ez olyan dolog, mint a "pénz nem boldogít, de jó, ha van"

Nem a külső a legfontosabb, de az adja az első benyomást... Ami viszont fontos...

2012. ápr. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
mert aki nem néz ki úgy, mint az éppen ideál, azt emberszámba sem veszik. sehol.barátai se lesznek,ha esetleg szingli akkor kapcsolata sem, mert mindenki csakaz adott ideálra áll rá...
2012. máj. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szép emberekről automatikusan jókat gondolnak az emberek, a kevésbé szépeknek pedig meg kell küzdeniük a jó véleményért. Én sok mindent változtatnék magamon, de ha lenne választásom, inkább okos szeretnék lenni, mint szép. A szépség egy idő után unalmas, az ésszel viszont mindig van mit kezdeni. 16L
2012. máj. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Régi a kérdés, de én elmondom mit gondolok erről. Kiskoromban sose érdekelt, hogy áll a hajam, milyen az arcom, testalkatom. Tizen éves koromra mikor elkezdtek érdekelni a pasik akkor történik velünk valami... Viszonzatlan szerelem, megcsalás és az az iszonyú sok rossz megjegyzés "milyen csúnya vagy" stb... Ez megcukrozva azzal, hogy egy ismerősöd, barátnőd totálisan a pasik álma és még a te kiszemelted is őt akarja. Elkezded nézni a modelleket, ők mitől másak mint te aztán még inkább megsebzed magad és a végén egy semkit érő embert látsz a tükörbe. Na és ezek után mi lesz a nagy álmod? Hogy szép legyél...
2018. nov. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!