Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg túl sokat foglalkozok...

Tényleg túl sokat foglalkozok a külsőmmel? Más lányok hogy vannak ezzel?

Figyelt kérdés

Én a hétköznapokon is szeretem a legjobb formámat hozni.Imádok sminkelni,szeretek csinosan öltözni,szeretek ékszereket viselni.Szinte mindig a legjobb formámat hozom.Van egy szerintem egyedi,csak rám jellemző stílusom.


(Ne essék félreértés,nekem nem csak a külsőségekről szól az életem,hiszen rengeteg dolog érdekel,a szépségápolás ennek egy nagyon kis szelete.Odafigyelek a szellemem,lelkem művelésére is.)


Nem vagyok műnő,soha nem voltam még szoláriumban,a hajam is eredeti színű.Nem is azért csípem ki magam,hogy ezzel imponáljak a férfiaknak,hiszen a barátomnak még ébredés után is tetszem.:D Egyszerűen csak élvezem a szépségápolást,szeretem kihangsúlyozni az egyéniségemet ilyen módon is.

Viszont nagyon sok igénytelen lányt látok manapság,akik szinte semennyire nem foglalkoznak a külsejükkel és amikor ilyen lányok vesznek körül,kicsit furán érzem magam.


Nektek mi a véleményetek erről?


22/L



2012. ápr. 21. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez természetes illetve természetesnek kéne lennie. Én is szeretek ezzel foglalkozni. Amugy igénytelenség alatt mit értesz? Lepattogzott körömlakk, zsíros haj, visszanőtt szemöldököt ilyesmit?
2012. ápr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Első:

Igen,ezeket főleg,valamint az ízléstelen kínais öltözéket.(NEM szólom le a kínait,én is szoktam ott vásárolni,vannak ott is jó cuccok,de talán ott van a legtöbb nőietlen,olcsó hatást keltő,ízléstelen darab.)

2012. ápr. 21. 12:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Az nm baj,ha foglalkozol magaddal,én is ilyen vagyok,de az annál nagyobb baj,hogy leszólod azt aki nm teszi. Nem tudhatod,hogy ki milyen háttérrel rendelkezik,gondolok itt az anyagiakra vagy családi háttére,ezer probléma lehet az ember életében.
2012. ápr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ismeretlenül én sem szólok le senkit,csak akiről tudom,hogy megtehetné,aztán meg nekem panaszkodik,hogy miért nem foglalkoznak vele a pasik...
2012. ápr. 21. 13:24
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Én kb. mindennek az ellentéte vagyok. Egyáltalán nem sminkelek, nem is értek hozzá. Ruhámat tekintve azt hordom, ami nekem tetszik. Szoliban én sem voltam még, az én hajam is az eredeti színű.

Nem érzem magam ettől igénytelennek, mert hajat szoktam mosni, nem vagyok koszos.

Összességében: Igen, az én szememmel nézve túl sokat foglalkozol magaddal. A mai társadalom szemével már nem biztos.

2012. ápr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy magaddal foglalkozol, hanem hogy másokkal is...

Engem pl hidegen hagy, hogy ki mit vesz fel, milyen a sminkje, körme, stb., mert az ő dolga...

2012. ápr. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!