Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörömmel foglalkozók,...

Műkörömmel foglalkozók, válaszolnátok Nekem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy sajnos van egy nagyon hülye szokásom, mégpedig rágom a körmöm. És úgy döntöttem, elég volt most már és a gyerekem is elég nagy, így csináltatnék műkörmöt.

Csak azon gondolkodtam, hogy szinte tövig lerágott körömmel tud vajon valamit kezdeni egy szakember?


Tök égő, de szeretnék megoldást találni.


Illetve hogy milyen körmöt ajánlanátok? Zselés vagy porcelán vagy mit? Abszolút nem értek ezekhez.


Köszönöm előre is a segítséget.


2010. dec. 2. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:

tud! ha másképp nem, hát tippel (tipp-zselés köröm pl)

a porcelán vs. zselé kérdést, meg... kísérletezzétek ki a körmössel, Neked melyik jobb, tartósabb. a porcelánt tippldóval le lehet szedni, a zselét csak lereszelni lehet.

2010. dec. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod:) Várok még véleményeket azért:)
2010. dec. 2. 15:18
 3/6 B-Eniko ***** válasza:
Persze, hogy tud. Sőt, hogyha az elején ódszkodsz tőle, már van olyan megoldás is, hogy leoldható zseléből készít neked körmöket, így ha nem jön be, vagy kezd lenőni, akkor körömlakklemosóval otthon is leoldhatod.
2010. dec. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem meg nyugodtan csináltathatsz zseléset is, csak ne legyen nagyon hosszú.. olyan átlagos köröm mérete legyen ami téged se zavar a munkában vagy bármiben. :)

azt meg megcáfolnám hogy csak lereszelni lehet a zselés körmöt.. én amikor mindig leszedtem a zselés körmeimet sose a körmössel szedettem le.. fogtam a kisollót,alányúltam,levágtam (nagynehezen) kisollóval stb.. xD

ja zselés köröm után puha lesz a körmöd :/ de ez nem lényeg.

amúgy miért rágod a körmöd?

2010. dec. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nálam ez ilyen régre nyúló lelki dolog, ha ideges vagyok, rágom.

Sehogy sem tudtam leszokni, voltak időszakok mikor nagyon szépen meg tudtam növeszteni, de most ez nem az az időszak.

A férjem külszolgálaton, én itthon a gyerekkel. Minden nap halálra aggódom magam...:(

2010. dec. 4. 19:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha olcsón kell akkor január végére tudok rajtad segiteni attól függ milyen hosszú a körömágyad,milyen állapotban van a körmöd,mert sérült betépett körömre nem ajánlott,nem is tudom reszelni a végét a tip felhelyezése előtt,max marad a sablon de azzal vannak aggályaim.. meg hallottam h letörik könnyebben.Ha pesti vagy és szeretnél olcsón akkor írj hamar priviben:)
2010. dec. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!