Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 16éves lánynál mennyi az...

16éves lánynál mennyi az ideális testsúly? 178cm magas vagyok és 73kg.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 15:49
1 2
 1/16 anonim válasza:
18%
60-65 kg
2012. ápr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
képpel könnyebb lenne. Az se mindegy hogy izom vagy háj van rajtad.
2012. ápr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
28%
Így van 65 kg lenne a max ideális! de nyomass képet!
2012. ápr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

Mar majdnem annyi, mint a felnott kori. Kicsivel talan nehezebb, mert az normalis jelenseg, hogy felnott nok, ferfiak tobbet nyomnak, mint tinikent, akkor is, ha nem hiznak el.

Egyebkent egeszsegugyi szempontbol az idealis hatar nagyon tag es nem egyezik azzal, amit altalaban esztetikai alatt ertenek. Manapsag ugye az esztetikailag idealis testsuly az egeszsegugyi also hatara kozott mozog, tiniknel sajnos mar az alatt is inkabb. Most ez a divat.


En mar lassan 30 leszek, szinten 178 cm vagyok, sportolok rendszeresen.

65 kg kornyeken vagyok vekony, kb 38-as ruhameret, de par eve lementem 55 kilora, sovany voltam, nem akartam, nagyon nehez volt 60 kilora visszatornazni magam. Ezzel is vekony vagyok, de nem durvan, hanem csak sziplan vekony.

Szoval en azt mondom, hogy nalam a normal rata ehhez a magassaghoz 60-70 kg kozott mozog, egeszsegugyi szempontbol ugy remlik, hogy 68-69 kg korul van az idealis suly nekunk.

2012. ápr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Masodik mondatba nem nehezebbet, hanem kevesebbet akartam irni.


De az a nagyon max 65, amit az egyik valaszado irt nagyon durva nem igaz. Ehhez a magassaghoz (izmosabb test eseten) meg 70 kiloig is siman normal testalkat tartozik es nem duci.


De ez tenyleg igencsak testalkat fuggo.

2012. ápr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

akkor ha 70kgra letortázom magam és megtartom akkor úgy ideális?

alkatra nem vagyok kövér, csak egy pici pocim van.

2012. ápr. 1. 16:45
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

Oszinte leszek: ne tolunk kerdezd, hogy mi az idealis, hanem magadtol. Most elegedett vagy magaddal? Ha igen, akkor is picit sportolj, mozogj, mert az jot tesz testek, leleknek egyarant.

Ha nem vagy elegedett, akkor szinten sportolj, taplalkozz egeszsegesen es keresd meg azt az alakot, sulyt, ami neked idealis, amiben jol erzed magad.

2012. ápr. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%

Hozzátenném hogy van olyan lány aki ha hízik akkor a fenekére hízik és van olyan akinek a mellére is rakódik bőven.

Ismerősöm szereti ha van rajta pár kiló mert attól a melle is nagyobb lesz. Míg van ismerős aki sportosabb és neki az számít hogy lapos hasa legyen.

Szóval nincs egyértelmű válasz.

2012. ápr. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
hát szerintem egy rendes lány 65kg felett kezdődik..a pici hassal meg semmi gond.
2012. ápr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

utolsó előtti: ha hízok akkor az mellre megy, ezért is gondolkozok a fogyáson, mert nem szeretnék pont onnan fogyni.

tényleg nem vagyok kövér csak egy pici pocim van, de helyi fogyás nem nagyon van:S

a kérdést azért tettem fel, hátha van itt hasonló magas lány és kíváncsi lettem volna az ő súlyára is.

2012. ápr. 2. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!