Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ideális ez a comb méret és...

Ideális ez a comb méret és testsúly?

Figyelt kérdés
173 centi vagyok, 52 kg, a combom körfogata pedig 50 centi... a súlyommal elégedett vagyok, habár most 48-49 kilóra szeretnék fogyni, és evvel egybe kötöttem a combom vékonyítását is, mert nem szeretem, és elég nagynak találom...
2011. jún. 26. 22:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy te miert latod nagynak...

En 178 cm magas vagyok, 60 kg (vegre, mert eppen sulynovelesen vagyok), 50 cm-es a combom a legszelesebb ponton es vekony, jo formaja van. Minden ez, csak nem vastag. :-)

Szoval nem tudom hogy a te 50 centised hogyan lehet vastag...


Azt meg foleg nem tudom, hogy miert akarsz te fogyni.

Szerintem nem a sulyoddal lehet neked gondod, hanem az alakoddal, azon kellene valtoztatni.

A tested allaga nem tetszik? Tul puha? Laza?

Tenyleg, mi a baj vele?


En sajnos nem figyeltem magamra bo fel evig es nagyon lefogytam (55 kilora) es valami borzasztoan neztem ki, sovany voltam es tonustalan volt a testem. Izomerosito, alakformalo edzeseket csinalok, meg sulyzos edzest, sok feherjet eszem, igy sikerult felszedni par kilot izom formajaban.

Hat, ajanlom, hogy probald ki, mert nagyon jol mutat, nekem a combom is olyan kemeny, mint a ko es nagyon jo formas.

2011. jún. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az alakommal semmi próbléma, a fenekem jó, viszont a sombom valahogy mégis zavar... vékonyabbat szeretnék, és feszesebbet, mostanában elkezdtem futni, csak attól félek hogy attól még vastagabb lesz a combom.
2011. jún. 26. 22:20
 3/19 anonim ***** válasza:
kép kellene... az 1 dolog h 50 cm a combod. az összetétel számít, h szép izmos, vagy zsírocskás :)
2011. jún. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
nem zsíros, nemis narancsbőrös, de nem is túl feszes... inkább csak úgy van:D
2011. jún. 26. 22:27
 5/19 anonim ***** válasza:
ha nem zsíros és nem narancsbőrös akk sztem nem lehet vele probléma
2011. jún. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
szerinted a futástól vékonyabb lesz, vagy még izmosabb és vastagabb?
2011. jún. 26. 22:36
 7/19 anonim ***** válasza:

Elso valaszolo vagyok.

Tenyleg jol jonne egy foto.

En most majd megszakadtam, annyira talalni akartam fotot, amin rendesen latszik a combom, de a frissek kozul meg veletlenul sincs olyan...

Ez a ketto regebbi, meg az edzes elotti allapotbol valo. De ezeken nem is 50-es, hanem 52 koruli.

[link]

[link]

OK, meztelen foto jobb lenne, de most a tiedet ehhez kepest vastagabbnak latod, vagy vekonyabbnak, vagy milyenebbnek? (Mar amennyi igy latszik nekem belole, bocsi, de tenyleg nem volt erre alkalmas kep most itt nalam hirtelen.)

2011. jún. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
enyém nem ennyire formás:/
2011. jún. 26. 22:45
 9/19 anonim ***** válasza:
képet :)
2011. jún. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
keresem már:D
2011. jún. 26. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!