Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ideális ez a comb méret és...

Ideális ez a comb méret és testsúly?

Figyelt kérdés
173 centi vagyok, 52 kg, a combom körfogata pedig 50 centi... a súlyommal elégedett vagyok, habár most 48-49 kilóra szeretnék fogyni, és evvel egybe kötöttem a combom vékonyítását is, mert nem szeretem, és elég nagynak találom...
2011. jún. 26. 22:10
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

[link] ezen még aránylag jó, mert elvan mosódva a kép..


[link] ezen a középső az enyém.. most csak ilyen képeket találtam

2011. jún. 26. 23:07
 12/19 anonim ***** válasza:

Akkor viszont ne izgulj amiatt, hogy nagyon kivastagszik a combod. A futas jo lesz ra, de ha keresel alakformalo tornat csipore, combra, popsira, akkor az is segitene.

A lenyeg az, hogy izmot kell noveszteni ahelyere, ami most ott van (nem mondom, hogy zsir, mert nyilvan nem az), csak az a lenyeg, hogy az allaga, formaja a tornatol valtozna.

Ha kozben odafigyelsz az etkezesedre, akkor az izom noni, fog, a lagyabb husika, vagy zsir, ki minek hivja viszont csokkenni. Az etkezesre azert kellene figyelni, mert a zsibol nem lesz izom, nem alakul at, csak az egyik eltunik a csokkentett szenhidratbevitelnek koszonhetoen, az izom viszont noni fog a torna es az emelt feherjebevitel miatt, illetve minel tobb az izom, annal jobban eg a zsir.

Ha hulyeseget mondtam most, akkor elnezest kerek, de en nem vagyok profi, csak egy no, aki szeret csinos lenni, de nem sovany, hanem inkabb izmos, formas.

En egyebkent olyasmi labakat szeretnek, amilyen ennek a leanyzonak van. Mar jo uton vagyok, nem sok hianyzik.

Az ove teljesen gusztusos, izmos, de nem vastag, nem viszi tulzasba, de talan a kepeken is latszik, hogy az o edzesei inkabb a felsotestre es a popsira iranyulnak. Labra pont annyi, amennyi kell:

[link]

[link]


Meg annyit hozzateszek, hogyha elkezded a futast, vagy erositest es nem vagy elegedett, ugy erzed, hogy vastagabb lett a combod, akkor sem kell panikba esni, mert (sajnos) az izom nagyon hamar leepul. Abbahagyod es hipp-hopp, mar alig marad valami.

2011. jún. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Aha. Szeretnék én ilyen ""vastag"" combot!
2011. jún. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket sokat segített az biztos :) azért a futást folytatom, majd látom mi lesz belőle. :)
2011. jún. 26. 23:21
 15/19 hümi ***** válasza:
jaaj hát én is szeretnék ilyen "vastag" combokat :D am én is futok és szobabiciklizek.:D
2011. jún. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
sztem jó combod van. :D nekem is ilyen nagyjából és semmi bajom vele. :D de én is futok, meg bicajozok, meg kosarazok. :D
2011. jún. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
óóó bárcsak ekkora combom lehetne.. fúú *-*
2011. jún. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Nem tudom aktuális-e még,de én is szívesen megnézném

Köszi! :)

2015. máj. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
👍🏻
2022. ápr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!