Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan nézzek ki jól fényképek...

Hogyan nézzek ki jól fényképeken? 16/L (bővebben)

Figyelt kérdés

165 centis, 51 kilós lány vagyok, szóval az alakom jó, az arcom is egész helyes, bár az orrom aránylag kissé nagy a többi vonásomhoz képest.

Sminkelni főleg a szememet szoktam csak, azt se erősen. Van, hogy belenézek a tükörbe és elégedett vagyok az eredménnyel, de nem sokra rá készül rólam egy kép, és borzalmasan nézek ki rajta.


Hatalmas az orrom, fura színű, sápadt a bőröm, nagynak tűnik a fejem... Hogyan kéne beállnom/fényt beállítani, hogy jól nézzek ki fotókon?


2012. márc. 31. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:

én a képszerkesztőt ajánlom.

sokat dob a képen:) egyébként én is így vagyok ezzel:/

[link] az oldallal csak az a gond, hogy 19 nap múlva be fog zárni, úgyhogy addig csináld meg a képeket:D és most mindent retusálhatsz, mert a prémium is mindenki számára ingyen elérhető:D


amúgy meg a fényképezőgép/telefon minősége is számít. Én pl a telefonommal ami 5mpx-es vagy hogy rövidítik, nem tudok jó képet csinálni:/ de a fényképezőgépünkkel, ami 12es azzal simán:]

és kapcsold ki a vakut- az elrontja a képet:D

2012. márc. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ismerem a picniket de ott csak színeket lehet többnyire feljavítani nem?
2012. márc. 31. 21:39
 3/3 anonim ***** válasza:
igen, de most hogy lehet azt a prémiumos izét, ki tudod emelni a "touch up" -nál a szemedet, a sminket és el tudod tüntetni az esetleges pattanásokat is:D szerintem ha ezt alkalmazod, senki sem fogja az orrodat figyelni.
2012. márc. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!