Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit változtassak, hogy normáli...

Mit változtassak, hogy normálisabban nézzek ki?

Figyelt kérdés
Úgyértem szemöldök, haj, vagy szempillaspirál, vagy akármi. Szerintem nagyon csúnya vagyok:( [link]
2012. márc. 17. 20:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Semmin. Majd 3 év múlva szép leszel. Most még kislányos vagy nagyon.
2012. márc. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem vagy csúnya, csak még kislányos! Hány éves vagy? Mondom a javaslatokat:

A hajadat kiegyenesíteném mindenképpen, oldalt frufrut vagy egész frufrut csináltatnék, és kicsit az alját tépett stílusúra.(Későbbiekben ha be akarnád festetni, én szerintem mindenképp kicsit sötét barnábbra)

Smink terén: Kis csillogós szemhéjpúder,szemceruza,spirál esetleg tus.És szép szád van, valami csillogós szájfény.(Nem tudom pontosan hány éves vagy így nehéz)

A szemöldököd szép formájú, ráér később kiszedni.Talán az elejét picit vékonyítani.

Szerintem ha ezeket a változtatásokat megcsinálod igazán nagyon szép leszel.Most is aranyos vagy!!

2012. márc. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A frufru nem áll jól, már próbáltam. Amúgy köszi a válaszokat. 14 vagyok, mennyinek nézek ki?
2012. márc. 17. 21:16
 4/14 A kérdező kommentje:
Amúgy már másoktól is megkaptam, hoy kislányos vagyok. HOgy ne legyek az?
2012. márc. 17. 21:17
 5/14 anonim ***** válasza:
Így vagy jó ahogy vagy! Sminkelni meg ráérsz később. A szád viszont ritka szép! Én is elfogadnám! :)
2012. márc. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha 14 vagy, akkor azokat simán megcsináltathatnád amiket leírtam!:) Sminkelj!:)
2012. márc. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Fúú, pedig a számat utállom a legjobban:D Köszi, a szemöldökömön akkor vékonyítunk.
2012. márc. 17. 21:24
 8/14 A kérdező kommentje:
Amúgy szájba nem lenne jobb valami halványabb szín? Nem ilyen piros?
2012. márc. 17. 21:39
 9/14 anonim ***** válasza:

szép vagy:) igen most még elég kislányos én is ebben szenvegek 12nek néznek pedig 16 vagyok

a szád tényleg nagyon szép,sztrem még a tűzpiros rúzs is simán jól nézne ki rajt de suliba csak szájfény

a szemed is ok....egy vékony tusvonal felülre szempilla spirál és szemceruza...de ha ez túl erős akkor suliba nem kell tus

a hajaad hháát..nem tudom vasald ki sztem mindenképp meg talán oldalfrufru

és azt a pulcsit fel ne vedd még1szer lécci..olyan tipikus kínais cipzáros pulcsinak túúnik..ezektől kiráz a hideg

2012. márc. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Tényleg szép szád van. :)

Nyugodtan használj szemceruzát,vagy szempillaspirált,szemöldökszedés szerintem nem annyira szükséges,de ha változtatni szeretnéd menj kozmetikushoz.

Én inkább a hajadon változtatnék,mivel túl egyszerű,unalmas.Kipróbálhatnál valami újat:fokozatos,esetleg tépett.

Amúgy összességben egyáltalán nem vagy csúnya,az pedig,hogy kislányos vagy még változni fog.Pár év múlva nagyon szép leszel. :)

2012. márc. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!