Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kerámia héj alkalmazható-e...

Kerámia héj alkalmazható-e olyan esetben is, ha ez elülső fogak közül egyik egy kevésebb kinebb helyezkedik el a másiknál?

Figyelt kérdés
Utána olvastam, képeket is néztem, de egyik esetben sem volt az enyémhez hasonló probléma. Nagyon zavar, hogy nem állnak egy sorban az elülső két fogam. Az életem minden területén megmutatkozik a hátránya, alig merek mosolyogni. Ez rettenetes, meguntam az örökös szorongást emiatt. Szeretnék változtatni, de fogszabályzót nem szeretnék. Túl hosszú ideig kellene viselnem már ebben a korban. Ez a kerámia héj módszer lenne minden reményem. Mi a véleményetek?
2012. márc. 22. 18:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

figyelj, en is vegigneztem minden szart :D


nincs :( pedig nekem is hamar kene h kesz legyen,meg a sulit se folytattam

2012. márc. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha párhuzamosra lehet lecsiszolni a fogaidat, akkor meg lehet még koronáztatni. Ezt beszéld meg a fogorvossal.
2012. márc. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!