Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kerámia héj alkalmazható-e...

Kerámia héj alkalmazható-e olyan esetben is, ha ez elülső fogak közül egyik egy kevésebb kinebb helyezkedik el a másiknál?

Figyelt kérdés
Utána olvastam, képeket is néztem, de egyik esetben sem volt az enyémhez hasonló probléma. Nagyon zavar, hogy nem állnak egy sorban az elülső két fogam. Az életem minden területén megmutatkozik a hátránya, alig merek mosolyogni. Ez rettenetes, meguntam az örökös szorongást emiatt. Szeretnék változtatni, de fogszabályzót nem szeretnék. Túl hosszú ideig kellene viselnem már ebben a korban. Ez a kerámia héj módszer lenne minden reményem. Mi a véleményetek?
2012. márc. 22. 18:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
-egy kevéssel- ezt akartam írni :)
2012. márc. 22. 18:02
 2/12 anonim ***** válasza:
A kerámia héj nem fog változtatni a fogad helyzetén, ha arra gondoltál volna, hogy azért csináltatsz rá egyet.
2012. márc. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy kerámia héjjal LÁTSZÓLAG egy szintbe hozni a két fogat. Azzal tisztában vagyok, hogy a héj nem fogja magát a helyzetét szabályozni, csupán a fogak közti különbséget szeretném eltüntetni valamicskét.
2012. márc. 22. 18:15
 4/12 anonim ***** válasza:
A kerámia héjban az a poén, hogy vékony. Ahhoz, hogy egy szintbe hozhassák a másik fogaddal, vastagra kellene elkészíteni.
2012. márc. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És megoldható-e az, hogy vastagra készítsék, annyira, hogy elegendő legyen? Vagy mit kellene tennem? :(
2012. márc. 22. 18:24
 6/12 anonim ***** válasza:
Az nagyon csúnya lenne, és egy fogorvos, fogtechnikus nem adná hozzá a nevét. Fogszabályoztatni kellene, ha annyira zavar.
2012. márc. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hmm, ez nem túl jó hír, nem tudom mi legyen...eldöntöm még... :(

Köszönöm a választ!

2012. márc. 22. 18:37
 8/12 anonim ***** válasza:
biztosan van már fajta megoldás, ami nem kerámia héj esetleg.. menj el a fogdokihoz, és kérdezd meg.... vagy keress a neten egy emailt, ahova írhatsz egy fogorvosnak, írd le a problémád és ő válaszolni fog, hogy mik a lehetőségek..
2012. márc. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

korod?


nekem is ilyen problemam van .


19 vagyok es muszaj volt fogszabalyzot tetessek,alig varom mar ,hogy leszedjek es meg azutan jon a keramiahej .

2012. márc. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

én is 19 vagyok...

Fogszabályzót nem szeretnék, tényleg valami "csoda" megoldásban reménykedem. Arra gondoltam én is, hátha már találtak erre ki más módszert is, nem igazán vagyok tisztában a lehetőségeimmel...még érdeklődöm...

Ha tudtok bármit is javasolni még, kíváncsian várom:)

2012. márc. 22. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!