Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiú létemre szerintetek...

Fiú létemre szerintetek milyen az arcom?

Figyelt kérdés
Csak üziben küldök linket !! Csak lányok írjanak meg hogy hol laktok !!
2012. márc. 8. 19:23
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Bocs, de így nézel ki, mint egy 12-13 éves és szerintem igen is kövér vagy, vagy ha jobban tetszik, akkor túlsúlyos... mert az arcodon nagyon is nagyon látszik, a szemed alatt meg, mintha fekete lenni. Hány centiméter vagy, hogy "csak" 65 kilogramm vagy és ennyire pufi?
2012. márc. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
160-162 cm
2012. márc. 10. 13:32
 33/33 A kérdező kommentje:
Hehe am megkérdeztem haverom hogy hány kilónak nézem ki erre: 50-55 :D De élőben. Hát igen arcomon látszik. Régen meg tiszta vékony voltam de csak addig amíg fociztam. Utána ittam a kólát és semmi sport. :) 5 éve nem sportolok semmit. Lehet nevezni engem disznónak meg nem tom minek. xD De én magammal meg vagyok elégedve :) Télleg jobb mintha pálcika lennék. Mindennek van előnye. :) csácsá Szerintem elég lesz mert 5 embernek küldtem képet és semmi. Gondoltam hogy lesznek ilyen nyomorékok akiknek csak azért kell a kép hogy röhögjenek és majd menjen napiszarra mi? ............
2012. márc. 10. 13:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!