Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az hogy máshogy...

Miért van az hogy máshogy látom az arcom?

Figyelt kérdés
nem tudom h másnál is van e így,de én fotókon tök máshogy nnézek ki mint élőben.csak az egyik profilomrol lehet normális képet csinálni.amugy meg mintha nem is én lenné,tök torz a fejem.de én magam nem így látom,mint a fotókon,hanem normálisnak.és érdekes,h 2 tükörben(mármint ha egy tükörböl egy másik tükörben látom magam),ott is ugyan ugy torz a fejem.ez mi miatt van?mással is van ez így?túl szimmetriátlan az arcom?
2012. febr. 16. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek megvan,hogy melyik profilja az előnyösebb.Van,akinek mind2 és van,akinek egyik se.Nekem a jobb profilom elönyösebb.Ám igen a képeken néha én is másként látom magam.
2012. febr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

élőben térben vagy, fotón meg síkban, és ezért lehet laposabb az arcod. Mivel élőben mozogsz, nem látni a szépséghibát, a "torz" arcot (ez tök durva szó, de te írtad), szebb vagy élőben. A fotó meg a tükör meg egy álló képet mutat, minden kis hibát megmutat.


Nekem pl. egyszer kerek a fejem, egyszer meg vékony, fene se érti.

2012. febr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
érdekes én pl a fényképeken sokkal szélesebbnek meg nagyobb darabnak látom magam néha,mint a tükörben.De van,hogy a tükörben meg a fejem olyan furcsa.
2012. febr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De ugye a 2 tükör torzít??(ha egy tükörből nézem magam egy másikban). Mert úgy nagyon eltorzítja arcomat!

vagy ha mást látok tükörben, neki torzítja el az arcát a tükör ahogy én látom.

érdekes...

2012. febr. 29. 12:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez mindenkivel így van.Én utálom magamat képeken.Alig készül rólam 1 normális kép,ami tetszik is.Tükörben meg megvagyok magammal elégedve.
2012. júl. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
nekem pl ha előlapi kamerát használok akkor torzít ,a szemeim ilyen megduzzadt izék lesznek ,az orrom akkora mint a szemem ,és kövérnek látszok pedig aokan mondják h nem látszik meg rajtam a testsúlyom. de pl ha rendes ,hátlapi kamerával fotözom magam a tükörben minden tökéletes és tényleg jól nézek ki, persze ott is egy bizonyos távolságból :D
2014. júl. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vikuci79 válasza:

Amikor tükörbe nézel nem a valóságot látod.

Picit mindenki szimmetriátlan. A tükörképedet szoktad meg, mert azt látod legtöbbször. De nem teljesen ugyanúgynézel ki valóságban. Ha 2 tükörbe nézed magad, az a valóság vagy amit fotókon látsz magadról. Mások is ilyennek látnak. Ez normális, hisz mások ezt az arcodat szokták meg és szeretik. Barátkozz meg vele te is.

Én is furcsálltam mikor felfedeztem, de mindenki furcsállja hidd el. Legfeljebb nem látja be, és abban ringatja magát, hogy más is olyannak látja, mint ő önmagát a tükörben.

2019. febr. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vikuci79 válasza:

Ja és ez nem "torzság". A tükör használata miatt szoktuk meg a nem valódi arcunkat.

Próbáld ki, hogy valakivel együtt nézel tükörbe egymás mellett álva. Ott leszel furcsa neki és ő is neked. Mármint a tükörben. Pedig ő mindig azt látja ha tükörbe néz.

2019. febr. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!