Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elveszett a láng, és a rózsasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszett a láng, és a rózsaszín köd. Teljesen máshogy látom a párom. Hogy élesszem újra a tüzet?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt a férjemmel, van egy 1 éves gyönyörű kisfiunk.Szeretem még a párom, de most hogy már nem lángolunk sok mindent hiányolok belőle, ami az elején nem tűnt fel.Úgy érzem nem ő a "lelkitársam".Ő is szeret, habár már kb.2 évvel ez elött bevalotta, ő már nem szerelmes.Akkor ez nagyon fájt,de mostanra, már én sem azt érzem.Nem szeretném, ha tönkre menne a házasságom, elvileg jól elvagyunk, az ágyban nagyon jól kiegészítjük egymást,de az életben, hát ott már vannak gondok.Én egy érzékenyebb, lelkisebb lány vagyok, imádok olvasni, és rajongok a romantikáért.Sajnos vele nem tudom megbeszélni az érzéseimet, pontosabban nem érti meg ezeket.Nem szeret olvasni (diszleksziás, ez is bele játszik), és habár tudunk dolgokról beszélni, de sok mindenről ami nekem fontos nem.Szeretném újra éleszteni a lángot,de eddig róbálkozásaim, kevés sikerrel jártak.Mit tegyek? Hogyan ébresszem fel?
2009. nov. 27. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Én azt csinálnám,hogy újra elkezdenék randizgatni a férjemmel. Elmondanám neki,hogy mit érzek!Meg kell értenie,mert nem működhet mindíg minden tökéletesen!Menjetek moziba, vacsorázni, rendeljetek pizzát, vegyél ki egy jó filmet... Lehet, hogy a 4 fal miatt van ez nem?(mert van egy pici babád és sokat lehettek otthon). Menjetek el éjszakai fürdőbe.Nagyon sok elfoglaltság van. De persze ezt csak akkor ha a babádra tud addíg vki felügyelni. 2 hetente simán elmehettek vhova,még hetente is és a te lelked is nyugodtabb lenne! Bizonyított tény,hogy minden kapcsolatban elmúlik a szerelem 2-3 év után és ezt átváltja a szeretet. Ettől ne ijedj meg!Valószínűleg te most érzed,hogy nem lángoló szerelmet érzel iránta,hanem szeretetet. Ez csak azért baj,mert megijedtél és ezáltal elkezdtél gondolkozni,elkezdted keresni a hibáját. Vagy az miatt, hogy egyedül vagy otthon a babával és sok az időd gondolkodni. Az, hogy nem lehet vele normálisan beszélgetni, nem ért meg téged, ezt a szülés után kezdted el érezni?

Ritka az a pasi, aki elviseli az érzékeny felünket és ugy tud velünk beszélgetni, hogy nekünk az jó legyen!Ezzel sajnos nemtudunk mit csinálni. Mindenesetre próbálj vele beszélgetni erről! Lehet, hogy egyszerűen csak ellaposodott a kapcsolat, amin tudsz segíteni!

Ez az én véleményem! :)

Sok sikert!

2009. nov. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat.Nem aszülés óta kezdtem ezt érezni, már régebben is, csak aztán amikor terheslettem, rettentő figyelmes volt, velem, olyan mint az elején.Tudom hogy nem várhatom el tőle, hogy olyan legyen mint amikor egymásba szerettünk.De a romantika szinte teljesen ki veszett a kapcsolatunkból.Sajnos azt nem engedi anyagi helyzetünk, hogy 1hetente vagy két hetente kimozduljunk ilyen programokra.Hagtam neki megint kis szerelmes üzeneteket, amire csak annyi volt a cálasz hoyg lipót vagyok, amit nem értem hogy értett.Én nagyon szeretem ha cirógatnak, simogatnak, de sajnos tőle ezt nem kapom ,meg.Még csak rá se tudom vezetni, mert ő ugyan akkor nincsoda érte, és nagyon csiklandos. Idelyét se tudom, hogy mikor kaptam tőle egy bókot, vagy lepett meg akár egy szál virággal, akár egy kedves üzenettel.PEdig régen rengeteg szerelmes levelet kaptam tőle.Tudom az anyagi gondok nagyon rátudják nyomni a bélyegét a minden napokra,de nem szeretném ha emiatt menne tönkre a kapcsolatunk.

És úgyérzem hiába próbálom kicsit eltereni a figyelmét, nem sikerül.

2009. nov. 27. 22:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok!Próbáltad ezeket megosztani vele?

Csinálj egy gyertyafényes vacsit, mond neki,hogy nem szeretnél veszekedni csak szeretnéd ha megértene és mond el neki mit érzel! Hacsak nem látja meg azokat amiket itt írtál, ha nem jut vhogy a kezébe, akkor csak ezt az esélyt látom! Mond meg neki, megfog érteni,hogy vágysz a romantikára,hiszen nő vagy! Vagy próbáld meg úgy, hogy ne azzal vezesd rá,hogy cirogasson, hogy te elkezded őt cirógani, hanem rakd a kezét a fejedre és kérd meg (miközben tv-t néztek) hogy simogassa a fejed.. Vagy vmi hasonló! Hát nemtudom,hogy sikerült-e értelmes tanácsot adni,viszont remélem megoldódik a helyzet :)Fel a fejjel! Most mindenki életében jelen vannak az anyagi problémák,amelyet a kapcsolat is megérez!

2009. nov. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!Igen sikerült, érthetően leírnod.Érte hogy mit kartál gondolni.Megpróbálkozok vele, remélem bejön.Csak régen amikor gond volt, és elmondtam neki, akkor általában 1 hétig tartott a dolog, és aztán el lett feledva.Na mind1 megpróbálok vele majd beszélni, remélem sikerül valamit elérnem.

És nagyon kedves vagy hogy segítesz! :)

2009. nov. 27. 22:21
 5/5 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem mi lett az ügyből?
2012. febr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!