Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyit költötök havonta...

Mennyit költötök havonta arra, hogy jól nézzetek ki? Mire?

Figyelt kérdés
Kb a fizetés hány %-a megy el ilyen kiadásokra? Pl kondibérlet, fodrász,körmös,ruha,stb külön-külön mennyi pénzbe kerül kb. Esetleg mi az amit otthon is meg lehetne oldani?
2012. febr. 26. 18:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kondibérlet nincs, nagyon lusta vagyok sajnos, meg nagyon drágának találom, ezért néha itthon tornázom dvd-re: 0ft

Fodrász: évente max 3ezer=havi500ft, mert növesztem, hajfetsék 2havonta kb 1200ft=havi 600ft

Körmös, nuku, körömlakk van.havonta olyan 500ft

Kozmetikus, kb 2 havonta 600ft=havi 300ft

Ruha: nagyon-nagyon sok pénzt. Nem akarom és nem tudnám megmondani. SoKK!

Kozmetikumok meg ilyenek olyan 2-3000ft havonta.

Kozmetikushoz szempillát festetni járok. Amit itthon is meg tudok oldani, szemöldök szedése festése, bajusz gyanta. Bőröm szerencsére nem problémás, mostanában vásárlok neki is cuccokat, hogy szép is maradjon. Hajat is itthon festek, mert a fodrász bőven elkéri az árát. Bőrradírt nagyon ajánlom, mert szuperek vannak és jó áron.

Azért költök ennyit, mert van egy jó kis ösztöndíjam, ami erre, azaz a ruhákra megy teljes egészében. Nincs se gyerekem, se autóm, hitelem ami vinné el a pénzt. Nem érdekelnek a 100ezer forintos mobilkütyük, szóval itt is sokat megfogok. Nem járok diszkóba, nem iszok, meg cigizek, szóval tényleg ruhára meg társaira megy a pénz:) Ezt csak azért írom, mert sokan rengeteg elvernek egy éjszaka ahogy hallom. Régebben amíg gimis voltam max 2000ft-t tudtak nélkülözni anyáék, akkor annyi volt. Ha nincs ösztöndíjam, dolgozom.

23/L

2012. febr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

szempillaspirált nem használok meg ilyeneket meg nem, mer fiú vagyok

a hajamat a paré vágja ingyen, mert az öcsém, és van hajnyírógépje

ja és ingyen

körmölésem is van, azt anyám vágja azt is teljesen ingyen a lábamról, a kezemről a körmöt mindig lerágom

ruhaboltba már vagy 3 éve nem voltam, vásárolni meg vagy 5 éve, de 3 éve csak úgy véletlen betévedtem

új ruhát én nem veszek, ameddig el nem szakad az a 2 addig azt használom

a fizetésből elmegy 0,00% ilyen szarságokra

2012. febr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

kondizni: nem szoktam, mer nincs rá szükségem, hisz elég vékony vagyok. De majd elkezdek sportolni, mert nyárra kell az izom:D

fordász: nincs igy meg, hogy mikor megyek. Általában bulik előtt, vagy ha már úgy érzem, hogy rámfér. Évente nagyjából ilyen vágásra 4x. És egy vágás nagyjábol 5-6 ezerre jön ki a fográszomnál. Frizuraigazításra természetesen több időt fordítok.

Körmös: sose voltam még, mer elég hosszúak és anya jól meg tudja nekem csinálni.

Ruha: hát, ez a mániám sajnos. Ha elmegyek valahova mindig veszek pár ruhát. Nem azért írom, hogy itt menőzzek vagy nemtudom én csak nagyon utálom ezt. Hát még sose számoltam össze, vagy nem mertem:D, de azért egy 20ast költöttem mostanában, és még nincs nyár..:S

Smink: hát alapozni szoktam, szempillaspirál a hétköznapokban. Spirál: elég egy pár hónapig, az 2000. Alapozó: 1000, ami egy fél évig elég. És nagy tubus, szóval az megéri. És persze nagyon jó. Púder, tus, cerka: ezeket ritkán használom, max bulizni de pár ezerből kijön és sokáig használom. Körübelül ennyi

16L

2012. febr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

No lássuk csak

Kondibérlet: 7500ft/hó

Kozmetika: anyukám kozmetiku,szóval ingyen

Fodrász: nővérem, szóval ez is ingyen :)

Szoli: anyu szépségszalonjában van szintén

Sminkcuccok: kb 2000ft/hó ez is inkább körömlakkban nyilvánul meg

Ruhákat mindig az adott szezon végén veszek kiáruításon, így lett már 35ezres mng kabátom 5000ért, 45ezrs bőr sholl csizmám 11ezerért. Szóval ez nem havi bontás, de egy szezon végén általában 50ezerért bevásárolok ilyesmit.

Nyáron egy két pólóval dobom fel a már amúgy is zsúőfolt szekrényemet.

Ami nálam húzós az a parfümök (imádom őket és sajnos a kedvenceim 15fölött kezdődnek :( ) és a táskák (ezeket is igyekszem szezonálisan megoldani.

Sminket nem igazán használok,mivel hibátlan bőröm van max spirált, ezt drogériában kb 3havonta egy ezresért, mindegy milyet. Testápoló és bio szappan (nem használok tusfürdőt)kb havi 1500ft, sampon az két havonta 1000ft.

2013. febr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!