Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túl szép vagyok, mit tegyek?

Túl szép vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csúnya akarok lenni!
2012. febr. 24. 12:45
1 2
 11/17 Normálisvagy? ***** válasza:

Kamu vagy, ha meg nem akkor csak sajnálni tudlak, hogy ilyen idióta vagy..., hát igen nem minden esetben párosul "szépséghez" ész is!

Mellesleg a szépség az egy nagyon tág fogalom ám!

2012. febr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
ilyen még nem hallottam,,, önbizalomban nincs hiányod !
2012. febr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te nem szép vagy hanem egós.Amúgy meg kamu kérdés Pistike unatkozik.Pistike inkább tanuljon!!!!!
2012. febr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
2012. febr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Na, küldj nekem egy képet magadról, én is küldök cserébe, ha kell. Kíváncsi vagyok... Amúgy ezer meg egy féle módszer van arra, hogy csúnya/csúnyább legyél.
2012. febr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen a szépség tág fogalom. És tudod, lehet hogy első látásra szép vagy, de ha megismernek az emberek, rájönnek, hogy belülről közel sem. mert komolyan mondom hogy az igazi szépség belülről sugárzik kifelé. És a belső szépségű emberek sokkal értékesebbek, mint azok akik első látásra tünnek annak. Azért megnézném a szemmedet. Tudod a szem tényleg a lélek tükre. Első látásból megmondom milyen ember vagy.
2012. febr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Csak Pistike, aki a kérdést feleltette egy 160 centis, 40 kilós, répahajú szeplős troll lehet, tehát felesleges ezt magyarázgatni.
2012. febr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!