Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék végre szép lenni,...

Szeretnék végre szép lenni, mit tegyek? (kép priviben)

Figyelt kérdés
Az a gond hogy rettenetesen csúnyának érzem magam.Nem aért írtam hogy nyávogjak,hanem tényleg így érzem!seretnék változtatni.Előre is köszönöm a segítséget.Aki kéri képet küldök:)
2012. febr. 7. 20:21
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
2012. febr. 7. 21:04
 22/36 anonim ***** válasza:
53%

haj= mivel eléggé a fejedhez lapul jobban állna, egy sötétebb szín mondjuk nugát barna hajszín és növeszd meg, nem tudom hogy vasalod –e a hajad,de ha igen akkor hagyd abba mert még vékonyszálubbnak tűnik a hajad, és használj hajdúsítókat pl: L’Oréal Paris Else, garnier fructis

Szemöldök= igen szerintem se jó ez a csíkra szedett forma

Ajak = ha rúzst,szájvényt szeretnél használni inkább a piros vagy annak az árnyalatait használd sokkal jobban illik a fehér bőrödhöz és kórodhoz illő mert ezt a babarózsaszínű szájfényt 15,16 éveseken szoktam látni

2012. febr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
33%
ezen második képen kinézel vagy 50 évesnek :D
2012. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
várom a képet :)
2012. febr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim válasza:
hova valósi vagy?
2012. febr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Nem vagy csúnya, csak a szemöldököd legyen természetesebb, illetve én a szőke hajszínt nem erőltetném. Szerintem egy szép bronz barna vagy csokoládébarna nagyon jól állna neked, ehhez föld színű szemfestékek, szájfény, szempillaspirál, és tök jó:) De szerintem a hajszínt mindenképp próbáld meg valami közép- vagy sötétbarnára lecserélni. Esetleg a Gliss Kur-nak vannak hajbalzsam spray-i, amik egyben nagyon szép csillogást, üdeséget adnak a hajnak (én is ilyet használok és maximálisan bevált), selymes lesz és fényes, ezt még mindenképp próbáld ki szerintem. (alakoddal nincs semmi baj)

20/L

2012. febr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

A képen nem sápadt a kérdező bőre.

Amúgy milyen színű az eredeti hajad? Szemed?

2012. febr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Eredetileg világosbarna a hajam és kék a szemem:)
2012. febr. 8. 17:18
 29/36 skate girl ***** válasza:
Szerintem sem lennél olyan csúnya, de tényleg a szemöldököd nem valami előnyös, hajnak pedig valami sötétbarnát tudnék elképzelni, nekem is olyan hajam van, de nekem barna a szemem, de én kéket szeretnék (ami úgysem lehet)XD, de sztem nagyon szép az neg különleges a barna haj, kékszem.... meg előnyösebb is, a világos bőrödhöz.de mondjuk sztem nem kell olyan sötét sminket használni, mint az előttem említették, mert sztem az már úgy túl ku.vás lenne. a világos bőrhöz a világosabb, szolidabb smimnkek ilenek. nem piros meg kék, meg lila... mert ze nagyon kevés embernek áll jól. ha majd "átalakultál" feltöltöd a képet? kíváncsi vagyok :D
2012. febr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Szerintem a szépség nem egy meghatározható, körülirható dolog, mitöl szép, vagy nem szép valaki ? Ez mindig azon mulik hogy milyenek a szépségideálok, aminek éppen meg szeretnénk felelni .

Feltölthetnél néháy képet olyan lányokról, akik szerinted szépek , akkor jobban érteném, hogy miért gondolod csunyának magad.

2012. febr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!