Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg csúnyák az Angliai...

Tényleg csúnyák az Angliai lányok? Mondjatok már szép énekest vagy modellt.

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 00:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Pixie Lott
2012. febr. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Én Londonban lakom és szerintem egyáltalán nem csúnyák. Nagyon sok szép lányt szoktam látni mikor megyek valahova, csúnyákat kevésbé. Még akin felesleg van, ők is tudnak jól kinézni. Sok az arab meg a fekete, ők csúnyák - nem rasszizmus, csak nem tetszenek külsőre - de gondolom fehérekre gondoltál. De lehet csak más az ízlésem ilyen téren, a magyarokra azt mondják milyen szépek, de szerintem egyáltalán nem azok, vagyis eléggé átlagosak... (Amúgy női szemmel mondom ezt.)
2012. febr. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
ok, de föleg Londonban, bisztosra tudod hogy ki angol, és nem mondjuk lengyel?
2012. febr. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Mint mondtam főleg szépeket látok, kétlem hogy mondjuk azért 10 fehér lányból a 9 szép az lengyel, az egy csúnya meg angol. (:
2012. febr. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 bánomisén ***** válasza:
85%

London azért nem mérvadó, mert itt főleg bevándorlók élnek.


Az idősebb színészgenerációból itt van pl. Vivien Leigh, Elizabeth Taylor vagy Audrey Hepburn, mindhárman gyönyörű nők voltak és mind angolok.

A fiatalabb színésznők között is akadnak szépek, pl. Kate Winslet vagy Emily Blunt.

Aztán az Estée Lauder arca, Elizabeth Hurley modell is szép angol nő.

Az énekesnők közül Sarah Brightman jutott most eszembe és Kate Nash.


És még lehetne sorolni, most hirtelen ők ugrottak be. A neten biztos fel lehet kutatni az összes szép angol színésznőt és modellt.

2012. febr. 6. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

London tenyleg nem mervado, 10bol 11 ismerosom ment ki oda.

Amugy a gyokeres angol nok csunyak, nekem peldanak a Transpotting c filmet hoztak fel.

Nem csak a nok, de a ferfiak is erdekesen neznek ki.

2012. febr. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kate Winslet és Keira Knightley szerintem gyönyörűek.

Az átlag angol lányok viszont annyira tényleg nem szépek, legalábbis szerintem.

2012. febr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Imádok mindent, ami angol, de azt kell mondjam, többségük csúnya, és az, hogy Londonban mennyi szép lány van, semmit nem jelent. Viszont Keira Knightley, Kate Winslet, Emma Watson tényleg szép, Liz Taylor is az volt úgy 30-40 éve.
2012. febr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Egy jó ismerősöm miután kiment Angliába és visszajött azt mondta, hogy az angol emberek nagyon-nagyon csúnyák, ott szaporodnak több száz éve egymás közt a szigetükön...:D
2012. febr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

+ Cheryl Cole, Victoria Backham, Kate Beckinsale, Rachel Weisz, Naomi Watts, Cathrine Zeta-Jones, Adele, Natasha Bedingfield, Alesha Dixon, Katie Melua...


Nem hisze, hogy lehet így általánosítani..

2012. febr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!