Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Mikor mondjátok egy...

Fiúk! Mikor mondjátok egy csajra, hogy anygon szép?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 13:37
 1/8 anonim válasza:
68%
hogyha nagyon szép.
2010. jan. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
megtévesztő módon akkor, ha nagyon szép.,
2010. jan. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ha-ha-ha Jó nyilván ha csúnya, akkor nem lehet szép, és ha szép, akkor szép. Hihetetlennek tűnhet, de ezt magamtól is tudtam.

Én arra vagyok kíváncsi, hogy nektek mi jön be egyénenként. nyilván minenkinek más. De például milyen szemszín vagy vmi más egyedi stb.

2010. jan. 9. 14:11
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Istenem. Te ha pl. meglátsz egy pasit az utcán, de ha mondjuk a zöld szemet szereted, neki meg kék van akkor már csúnya? Ne röhögtess.

Egyszóval ilyesmiből nem lehet megmondani. Küldj egy képet akkor megmondjuk, de látatlanban nem lehet megmondani és nincsenek ilyen sablonjaim, hogy mi alapján döntöm el ki szép vagy sem. Elég ha ránézek és érzem.

2010. jan. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez mindig más.Nekem általában a sötétebb hajú lányok tetszenek, de egyszer láttam a buszon egy lányt akinek világos barna haja volt, barnás bőre,nagyon szép hosszú TERMÉSZETES haja volt..És arca is gyönyörű volt.
2010. jan. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én nem magamról akarom tudni. Szimplán kíváncsi vagyok. És az oké, hogy attól, hogy valakinek ilyen vagy olyan szeme van lehet nagyon szép. De olyan viszont mindenkinél van, hogy valamilyen hajszín vagy illat stb. miatt több az esélye, hogy szépnek találja az illetőt.
2010. jan. 9. 14:47
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a 4.-nek én iylen válaszokra vagyok kíváncsi pont :)
2010. jan. 9. 15:03
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ideálom a nagy szemű, sötétbarna hajú, fehér bőrű lányok. De csak azért, mert az első szerelmem is ilyen volt..én mondom, Nála gyönyörűbb lányt ritkán látni. Sötétbarna hullámos, hosszú hajnál nincs is szebb..
2010. jan. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!