Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért gondolja azt sok lány,...

Miért gondolja azt sok lány, hogy a képeken való csücsörítés, vagy a feltöltött kacsaszáj az szép és vonzó?

Figyelt kérdés

(persze tisztelet a kivételnek, ezért írtam oda azt hogy "sok")


Egyszerűen nem értem. Ha valaki csinál magáról képet, az minek áll neki csücsöríteni? Van olyan ismerősöm (bár több ilyen embert is láttam) aki csinált magáról kb 10 képet, mindegyiken máshol van, de szinte az összesen csücsörít....

A másik a feltöltött száj.

Velem van a hiba vagy más is úgy gondolja hogy ez inkább gusztustalan mint szép?

pl : [link]


Minek csináltat valaki ekkora ajkakat? Mi az értelme? Mert ha én meglátok valakit ilyen szájjal (lehet hogy csak én vok ilyen) akkor nem az jut egyszerre eszembe hogy szép lány, hanem hogy undorító, mint vmi kacsacsőrű emlős.



Nektek mi erről a véleményetek?


2012. febr. 4. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem tudom honnan jött ez de tényleg undorító. Szerintem ezek a feldobott ronda plázap*csák hozták divatba a kacsaszájat pl. Kelemen Anna és Voksán Virág...

A tini csücsörítés na azt meg egy hülye elkezdte és a többi átvette...tudjátok egy bolond százat csinál:)

2012. febr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valami nagyon durva önbizalomhiányra utal, ha valaki ennyire eltorzíttatja magát meg csücsörítve fotózkodik. Teljesen mindegy, hogy ez ki szerint szép, ezeknek a lányoknak normális példaképekre és egészséges önbizalomra (talán némi dicséretre) lenne szükségük.
2012. febr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Hat egyet ertek az elottem szolok hozz , mert ugyanis ezek a lanyok nncsenek meg elegedve onmaukal szerintem az a legszeb ami termesztes !
2012. febr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert köztudottan szebb, érzékibb és nőiesebb, ha valakinek teltebb az ajka.Tényleg nem szép egy nőnél, ha csak egy "vonal" van a szája helyén.

DE!Ezek az állítások csak a TERMÉSZETESEN telt ajkakra vonatkoznak.Ha valakit "Angelina Jolie szájjal" áldott meg az ég, az rendben van, mert az illik az arcához, az a természetes kinézete.De ha nem, akkor hiába fújtatja fel a száját, mindenképp nevetséges és ronda lesz.

Ezt el kellene mondani a sok hülyének is!

2012. febr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én sem az olyanokra értem akinek természetesen ilyen az ajka. Viszont olyanból meg nagyon kevés van.
2012. febr. 4. 17:43
 6/11 anonim ***** válasza:
11%

[link]


Játsszunk egy kicsit! ;)

2012. febr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hehe, ez jó :D
2012. febr. 4. 22:14
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem addig nincs bajom az ajakfeltöltéssel,amíg ezt nem viszik túlzásba.Ott van pl. Zimány Linda,ha jól tudom akkor neki is fel van töltve a szája,és mégis a szája nem hasonlít egy kacsáéhoz.

Gondolom a lányok azért csücsörítenek a képeken,mert ez a fiúknak tetszik.A másik idétlen mánia nem csak a lányok körében jelentkezik.Ez az úgynevezett "pózolj bikinimen a hóban".Szinte minden harmadik tininek van ilyen képe.Szerintem ez szánalmas.

2012. febr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mert mostanában nagy divat lett a pózerkedés, és minden lány ezt követi.
2012. febr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amit linkeltél kérdező az undorító viszont Voksán Virágnak kifejezetten szexi az övé nagyon vonzó!
2012. ápr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!