Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért gondolja azt sok lány,...

Miért gondolja azt sok lány, hogy a képeken való csücsörítés, vagy a feltöltött kacsaszáj az szép és vonzó?

Figyelt kérdés

(persze tisztelet a kivételnek, ezért írtam oda azt hogy "sok")


Egyszerűen nem értem. Ha valaki csinál magáról képet, az minek áll neki csücsöríteni? Van olyan ismerősöm (bár több ilyen embert is láttam) aki csinált magáról kb 10 képet, mindegyiken máshol van, de szinte az összesen csücsörít....

A másik a feltöltött száj.

Velem van a hiba vagy más is úgy gondolja hogy ez inkább gusztustalan mint szép?

pl : [link]


Minek csináltat valaki ekkora ajkakat? Mi az értelme? Mert ha én meglátok valakit ilyen szájjal (lehet hogy csak én vok ilyen) akkor nem az jut egyszerre eszembe hogy szép lány, hanem hogy undorító, mint vmi kacsacsőrű emlős.



Nektek mi erről a véleményetek?


2012. febr. 4. 16:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
egyszerűen azért csücsörítenek a képen,mert ezáltal az arc vékonyabbnak hat, az ajkak pedig teltebbnek.Szimplán ennyi.Más kérdés,hogy irritáló.De akinek nincsenek telt ajkai,az így "csinál" magának pár pillanatra.Hiúság.
2012. ápr. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!