Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Baj, ha fiatalabbnak nézek ki...

Baj, ha fiatalabbnak nézek ki a koromnál?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok (idén leszek 19, ha ez számít valamit), mindenki azt mondja, sokkal fiatalabbnak nézek ki. Leginkább 14-15-nek, esetleg maximum 16-nak.

Az alakom átlagos,viszont kislányos, babaarcom van.

Csak enyhén sminkelem magam (szempillaspirál, szájfény), csajosan, de nem ribisen szoktam öltözködni.

Idősebb srácok (20 körül), nem mernek velem kezdeni, azt hiszik, még gyerek vagyok. Szórakozóhelyre a barátnőim simán beengedik, tőlem meg kérik a személyim.

Baj, ha fiatalabbnak nézek ki, mint amennyi vagyok?

Tudok esetleg valamit tenni ellene?

Köszi! :)

18/L


2012. febr. 5. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

én is fiatalabbnak nézek ki, 16-nak néznek

19/f

2012. febr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem egyáltalán nem gond. Most pár évig még kerülsz ilyen helyzetekbe miatta, de utána örülni fogsz neki, hogy nem is kell letagadnod pár évet, mert anélkül is fiatalabbnak hisznek! :)
2012. febr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Hát valakit zavar valakit nem. :)

Én amikor 15-18 éves kor között voltam mindig annyinak is néztek. Aztán elkezdtem idősebb lenni és akkor is továbbra 15-18 éves kor körülinek néztek. Most 25 éves vagyok és még mindig 15-18 évesnek nézek ki. Engem nagyon zavar, de hiába nem tudok mit csinálni.

2012. febr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
ez akkor lesz előny ha 40-50 éves lesz az ember :D
2012. febr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
én 28 vagyok és ha idegen boltba mentem be cigit venni, elkérték párszor a személyim, főleg télen amikor csak az ember arca látszik
2012. febr. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!