Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudnék fiatalabbnak kinézni?

CsontosLizzy kérdése:

Hogy tudnék fiatalabbnak kinézni?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, nem gondoltam soha magamról, h idősebbnek nézek ki, de ma már harmadjára fordult elő, hogy apuval voltam valahol, és azt hitték a felesége vagyok...-_-

Amikor először mondták ezt, akkor kb 18 voltam. Kocsit nézegettünk valahol, amikor kérdezte aputól az eladó, hogy " És, a nejének hogy tetszik?" aztán mosolyogva rám nézett.

Kezd zavaró lenne. Félreértés ne essék, nem akarok 16-17nek kinézni. Úgy akarok kinézni mint egy 20 éves.

De ezek szerint koravén fejem van, szóval tippeket kérnék mivel tudnék "lefaragni a koromból". Tiszta hülyén hangzik ez ilyen fiatalon, de ez van.


2012. jan. 25. 00:39
 1/5 anonim válasza:
mutatsz képet privátba ?
2012. jan. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

De édes vagy.. :DD

A hiba nem a külsőddel van, hanem az van, hogy egyre gyakrabban kúrnak félre nős, középkorú férfiak feleannyi idős lánykákkal. Na most az eladó nem kérdezheti meg, hogy "ez itt a lányod, vagy a csajod" mert abból ugye botrány lenne, ezért inkább először a párkapcsolat-vonallal próbálkozik, mert ha téved, akkor max büszkén mosolyog az apa, hogy "hmm, de hízelgő, hogy a csinos fiatal lányomat a kedvesemnek hiszik" míg fordított esetben, ha bemegy az ipse a tini luvnyájával és a lànyának nézik a csaját, na az igencsak kellemetlen. Szóval ne bűvészkedj a külsőddel, nem te tűnsz idősebbnek, hanem a világ értékrendje torzul.

2012. jan. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. nem

2. Teljesen egyet értek azzal amit mondasz, de sajnos ez az én esetemben nem teljesen állja meg a helyét. Mert persze én mindig rögtön rávágom "A LÁNYA VAGYOK!!" és olyankor látom az arcokon a döbbenetet. Érted? Az Istenért, legalább ne mutatnák ki, h meglepődnek. Természetesen apu mindig jót virul ezeken a helyzeteken, amin még jobban felhergelem magam.

2012. jan. 25. 01:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Fiigyelj. Én most vagyok 19, de már 14 évesen azt hitték, hogy édesapám a férjem :D De én élvezem, tök vicces.
2012. jan. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom hogy tudnál lefaragni de annyit hozzászólnék hogy akkor az eladó úgy is kérdezhetné hogy a hölgynek hogy tetszik vagy ilyesmi...
2012. jan. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!