Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet fiatalabbnak...

Hogyan lehet fiatalabbnak kinézni?

Figyelt kérdés
A probléma: 20 éves létemre 30 évesnek nézek ki. Van egy 30 és 32 éves testvérem is, akit az öcsémnek, húgomnak néznek. Ami még zavar, hogy a 40 felé közeledő férfiak figyelmét keltem csak fel, a velem egykorúak pedig elkerülnek. Társaságban is a 30as korosztály kezd el közeledni felém. Az egészben az a legzavaróbb, hogy hirtelen döbbentem rá, hogy olyan az egész, mintha hirtelen 10 év kimaradt volna az életemből és a húszas éveim nyomtalanul eltűntek volna. Eltűnt a fiatalságom.
2010. júl. 5. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Smink és öltözködés sokat sokat segít! Képet miért nem töltöttél? :) f21
2010. júl. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen,én is kíváncsi lennék egy képre!De ha így van,akkor nagyon sajnállak,de tényleg!Ha töltesz képet,akkor tudunk csak mondani valamit!
2010. júl. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fesd be a hajad világos hajszínek szerintem fiatalítanak.
2010. júl. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fényes, világos, hosszú haj, szép smink, nőies öltözködés sokat dob a külsőn.
2010. júl. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Képet nem szivesen töltök fel magamról netre, úgyhogy azt nem mellékelem. A hajam eleve világos színű, nőies az öltözködésem és a megjelenésem is, sminkre pedig nincs szükségem, anélkül is szép az arcom. Ha sminkelek, az se igazán fiatalít az összhatáson.
2010. júl. 9. 15:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!