Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért mondja a vékony lányokna...

Miért mondja a vékony lányoknak mindenki, hogy hízzanak? Volt, hogy nektek is mondták esetleg?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 11:07
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%

Attól függ mennyire vékony és ki mondja.

Ha csontsovány akkor az egészsége érdekében mondják, és amiatt is mert sokkal nőiesebb szebb alakja lehetne az illetőnek mondjuk plusz 5 kilóval.

Amúgy a szülőket nem kell figyelembe venni általában, mert ők úgy vettem észre hogy a normál alkatú lányokra is rámondják hogy sovány vagy hizhatnál. Meg a nagymamák mégjobban ilyenek. :)

2012. febr. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem a csontsoványokra gondoltam, hanem az olyan normál testalkatúakra.
2012. febr. 4. 11:14
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem a szüleim pont ellenkezőjét mondják, hogy fogynom kéne :S... Szóval nem csak a vékonyakra mondják hidd el! 14L
2012. febr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
43%
Nekem mondták már. 47kg vagyok. De nem akarok hízni, jó így vékonyan, van fenekem és mellem is (nem is kicsi). Szerintem ha nem kórosan sovány valaki azzal semmi gond nincsen. Talán rossz ránézni egy nagyon vékony pálcika lányra, v. fiúra. Én is néha beleborzongok ha meglátok egy sovány deszka csajt. Nekem az ugrik be hogy nincs mit ennie, vagy önsanyargatásból nem eszik. De tudom, hogy nem csak ezek vannak. Én pl akár mennyit eszem nem tudok hízni. Alkat kérdése.
2012. febr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én sem tudom. Teljesen normális alkatom van, szerintem nem vagyok sovány, mégis mindenki azzal jön, hogy jaj már nagyon vékony vagy, ne fogyj többet, enned kéne rendesen. Pedig eszem rendesen, de örülök, hogy lefogytam, és nem szeretnék visszahízni. 164 cm vagyok és 51-52 kg. 20l
2012. febr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Egyik eset, hogy kórosan sovány vagy.


Másik eset, hogy irigyek, és azt akarják, hogy te is legyél elhízott. (Ezt általában veled egykorúak mondják, a nagyikban nincs ilyen hátsó szándék.)


Nem előítélet, kövérként mondom ezt.

Szerintem nagyon sok emberben benne van a "nehogy már csak én szívjak" hozzáállás. Hiszem, hogy vannak szülők, akik ezért akarják mindenkire rátukmálni a gyerekszülést.


24/L

2012. febr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Amikor 176 cm magas és 60 kg voltam, akkor mondták, hogy hízhatnék pár kg-ot.
2012. febr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ez a kiló+magasság szerintem egyénfüggő is, hiszen van, aki tényleg ilyen fogpiszkáló-csontozatú, de én meg tudom magamról, hogy olyan vállam meg csípőm van, hogy ha semmi, csak a csontom lenne, akkor is szélesebb lennék itt-ott, mint egy olyan genetikailag nagyon vékony lány kicsit dundibban.


Egyébként nekem is van olyan ismerősöm, aki nagyon vékony, bár most talán kicsit összeszedte magát. Viszont ő laktózérzékeny, így ugye nem eszik csokit se, meg semmi édességet, én meg pl két pofára tömök bármit... Szóval van, aki meg nem is teheti meg, hogy egyen, vagy csak nagyon ritkán... De én senkit nem piszkálok ezért, nem koplal és fogyókúrázik, hogy ilyen legyen, normálisan eszik, szóval így fogadjuk el. Mondjuk azért néha elképedünk pl tesin, hogy mennyire kint van a gerince:D De ő ilyen, így kell elfogadni:)


Az már gázabb szerintem, mikor valaki anorexiás, a szó szoros értelmében, hogy nem eszik, semmit, nehogy hízzon is egy kilót, közben meg ráférne 15 simán..

2012. febr. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
De őket sem bántani kell, mert ez egy betegség, és nekik is rossz, hogy ebben benne vannak, de nagyon nehéz belőle kikerülni... Szóval nekik is inkább segíteni kell, nem piszkálni, hogy hízzál már, mert az csak megijeszti..
2012. febr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Van egy kolléganőm, 40 közeli és nagyon vékony. Őt is mindig ezzel piszkálják, ugyanakkor látható, hogy így is tetszik a férfiaknak.

Egyébként mindig ez van, aki kövér, fogyjon, aki sovány, hízzon. Mintha csak egy méret lenne elfogadott. :D

2012. febr. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!