Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a baj velem?

Fiúk! Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
barátnőmmel voltam bulizni. hozzá sokan odamentek 170cm és 50 kg nagyon vékoony! én is 172 cm vagyok és 55 kg és vékony szép arcom van modellkedem! mégis őt dicsérik :(
2012. jan. 30. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így láttatlanban nem fogjuk tudni megmondani. Talán feltűnőbb volt, kihívóbb a viselkedése, nőiesebb a mozdulatai, vadabb a frizurája. Bármi lehet.
2012. jan. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Lehet hogy süt rólad, hogy picit beképzelt vagy. A kérdésből ez tűnik ki, bocsi.....

Na meg attól, hogy valaki modellkedik, még nem biztos, hogy nőies, csinos, van kisugárzása, valóban helyes arca van.

2012. jan. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Képet
2012. jan. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is azt tudnám mondani mint az előttem szólók.
2012. jan. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát modell lehetsz - sok modell kifejezetten csúnya és átlagos esetleg. :D

Amúgy meg például neki van kisugárzása. Belőled a kérdés alapján csak annyi süt, hogy tipikus "rinyapina" vagy. Bocs, de a legtöbb pasi nem kíváncsi az irigykedő, siránkozó, nyafogó lányokra.

Az is lehet, hogy a barátnőd híresen könnyű préda, és bárkivel hazamegy.

Sajnos ismeretlenül ezt senki nem fogja neked megmondani.

2012. jan. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Második, rólad meg az süt hogy buta vagy mint a föld. Azért mert valakinek van egy egészséges önbizalma már beképzelt??? Aki magabiztos beképzelt??? Akkor én is az vagyok. De ha meg nincs önbizalma az embernek, akkor meg az a baj. Idióták.
2012. jan. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"Fiúk! Mi a baj velem?" = egészséges önbizalom ? Nekem kétségbeesésnek tűnik. :D
2012. jan. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, 19.32, de te vagy ám a sötét, nem kicsit. Adott egy lány, aki kétségbeesik, mert szerinte ő szép, és modell, és csinike, mégis a barátnőjére mennek a pasik, ezért interneten panaszkodik. Szerinted ez mi, ha nem beképzeltség? Most komolyan, rád férne egy kis élettapasztalat.


Abszolút tudja a kérdező, hogy milyen szép modellcsaj, és pont azért zavarja, hogy a pasik mégse rá buknak. Ezen kibukott, és itt keres önigazolást. Ez egoizmus, nem több.

2012. jan. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rád meg egy kis tanulás férne, hogy egyes szavak mit jelentenek... Istenem mennyi hülye van.
2012. jan. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!