Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a fiúk nem...

Miért van az hogy a fiúk nem beszélnek velem?

Figyelt kérdés

nincsen nagy önbizalmam ,de ha oda jönnek a barátnőmhöz soha nem beszélnek velem vagy ha elkezdenek akkor a barátnőm rögtön témát vált miért van ez?

14 vagyok


2009. szept. 17. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
pont azért mert nincsen nagy önbizalmad, a barátnőd meg "szép kis barátnő" ha ennyire segít neked...
2009. szept. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó alakod van, csak egy kis önbizalom nem ártana:-) Fel a fejjel!
2009. szept. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet,hogy abba a közegbe ahol vagy valójában nem is érzed jól magad!Ez most biztos furán hangzik,de megmagyarázom(:

Velem is ez volt.Nem mosolyogtam,nem volt önbizalmam,a fiúk hozzás sem szóltak,csak ha éppen vmiért fikáztak.Lúzernek számítottam,mert nem cigizek,piálok,nem voltam még részeg és nem járok diszkókba.Én ezzel nem értettem egyet,mert attól még lehet jó fej,kedves,jó barát,hogy nem vagyok olyan mint a mai tinik nagy része.Most,hogy bekerültem a középiskolai életbe egycsapásra miden megváltozott.A volt osztályból sokan jöttünk ebbe a suliba.Viszont sok új osztálytársam lett.Itt új eséllyel indultam.Senkit nem zavar,hogy nem cigizek,piálok,hogy nem voltam még részeg és hogy MÉG nem járok bulizni.Attól kedvesnek,jófejnek tartanak.Most már van önbizalmam,mosolygok,jól érzem magam a bőrömben!És az osztályba a fiúkkal is nagyon jól kijövök,tök jól eldumálunk,szívatjuk egymást meg minden.Nagyon jó.

Visszagondolva ezekre,nekem egy új közegre volt szükség hogy elérjem.Próbáltam régen is változni,de nem tudtam.Itt viszont egycsapásra minden más lett.

Nem tudom,te ált. vagy középiskolába jársz,de ha általánosba ne aggódj,majda középsuli meghoz neked mindent!(:


Addig pedig mosolyog sokat,legyél kedves,jó fej,megbízható.Akkor úgy fognak rád gondolni,mint egy nagyon jó barátra és lesz vki aki nem barátként gondol majd Rád(:

Azzal kapcsolatban amit magamról írtam tettem fel egy kérdést és nagyon igaza van a válaszolóknak!Belinkelem,érdekességképpen olvasd el ha gondolod: http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..


Remélem tudtam segíteni!

14/L

2009. szept. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

még általánosba járok

remélem velem is így lesz :)

2009. szept. 19. 07:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!