Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg pattanásokat okoz?

Tényleg pattanásokat okoz?

Figyelt kérdés

Nemsokára levágják a hajam, lépcsős lesz és lehet hogy frufrum is lesz. De azt hallottam h a frufru miatt több lehet a homlokon a pattanás...Ez igaz??

Azoknak a válaszát várom, akiknek már volt, vagy van frufrujuk!! Köszi:)


2012. jan. 30. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Okozhat, mert nem szellőzik rendesen a homlokod, de ez 1. nem törvényszerű 2. lehet ellene védekezni azzal, hogy pl. otthonra feltűzöd.
2012. jan. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, és persze rendszeres, alapos arctisztítás kötelező, de az egyébként is.
2012. jan. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. jan. 30. 15:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt egyszer sűrű frufrum, és zsírosabb lett a bőröm a homlokomon. :) De ha rendszeresen tisztítod a bőrödet, akkor nem lesz gond. A frufru nagyon csini!
2012. jan. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha eddig nem volt ilyen próblémád akkor most sem lesz,igaz könnyebben zsirosodik de jobban oda figyelsz nem lesz baj. Ha meg most is vannak pattanásaid egy frufru miat anniyra több nem lesz..
2012. jan. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem több pattanásom volt/lett (a homlokomon), amikor teli frufrum volt, de szerintem ez személy függő.
2012. jan. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!