Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A synergen alapozó nem okoz...

A synergen alapozó nem okoz pattanásokat?

Figyelt kérdés
a korrektorja egész jó.:)mivel vigyem fel az alapzót h ne üljön bele a pórusokba?
2009. máj. 14. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szia! nekem bevált ez az alapozó, és nem lesz tőle pattanásom. Én ujjbeggyel szoktam felvinni!
2009. máj. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a márkát nem ismerem, de az nem túl jó, hogy praktikát kell bevetni ahhoz, hogy ne üljön be a pórusokba. Én simán, kézzel kenem el az arcomon.

Én a BeYu alapozóját használom, ami olajmentes és megfizethető áron van. Nagyon könnyű felvinni, pedig nem vagyok egy sminkelős típus, mégis jól elboldogulok vele. Kapható a Müllerben és a Douglasban is.

Egyel drágább kategória, de nagyon jó a Clinique Superbalanced alapozója. Ezt is nagyon könnyű használni, előnye, hogy hihetetlen sima és finom tapintású lesz tőle a bőr.

2009. máj. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én a púdert használom ebből a márkábol, és az nagyon jó, szerintem az alapozó sem lehet rossz
2009. máj. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

nem lesz tőle pattid:):)

Én szivaccsal szoktam felvinni és hogy előnyösebb legyen a hatás picit benedvesitem a szivacsot:)

2009. máj. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!