Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a körmös...

Mi a véleményetek a körmös blogomról? :D

Figyelt kérdés

Elég kezdetleges szerintem.... Tegnap csináltam de próbálom majd minél többet szerkeszteni:)

Nektek mi a véleményetek?:))

www.pankakormok.blogspot.com


2012. jan. 28. 12:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Csúnyán lakkozol :(

2012. márc. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%

Whooaahh... ne haragudj, de én végigfintorogtam a blogodat..

nem túl sok eszed van, hogy pl a dm-be 3 táskát hoztál el, nem gondoltad, hogy mindbe ugyanaz van?

A sztáros körmeid nagyon bénák.. értelme nincs..boccs..

És tényleg nagyon rondán tudsz lakkozni(ahogy az előző is írta)..

A körömágyadat sem ártana néha rendbe rakni..

na mind1.

Gondolom 15 vagy

2012. ápr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Normálisvagy? ***** válasza:
52%

És ha 15 akkor mi van?

Jó nem a legszebben lakkoz az tény, de szerintem ügyes és ötletes! Majd belejön abba is!

A kedvét meg nem kellene elvenni, ilyen jellegű kommentekkel! Látszik rajta, hogy örömmel csinálja!

2012. ápr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

a negatív kritikának ugyanúgy szoktam örülni, mint a pozitívnak, mivel építőjellegűnek fogom fel... viszont ez a stílus amiben leírod szerintem elárul 1-2 dolgot rólad...

16 éves vagyok, amit láttál volna, ha kinyitod a szemed. és nem tudom miért baj, ha valakinek ez a hobbija ennyi idősen.

azt tudom, hogy nem tudok valami szépen alapot festeni, ahogy ezt már többször leírtam a blogomba, de ettől függetlenül gyakorlom.

viszont azt nem értem, hogy miért ne lenne értelme a sztáros körmöknek?... legalább annyi értelme van szerintem, mint annak, ha egy kis virágot festessz rá a körmödre... ráadásul én szeretek ezzel szórakozni... attól, hogy neked nem tetszenek az ilyen stílusú körmök, attól másnak még lehet...(most nem konkrétan arra gondolok, amit én lakkoztam, hanem csak úgy általánosságba)...

a dm-es dologról meg annyit, hogy 3 éve gyűltek kb. a pontjaim, amiket semmire nem használtak, mert egyszerűen nem éreztem szükségesnek, hogy vegyek egy kuponfüzetet, aminek a háromnegyedét fel se használnám... ezért most láttam ezt a zsákbamacska dolgot és szerintem attól függetlenül, hogy hasonló dolgok voltak benn még megérte, ha azt nézed hogy ingyen kaptál körömlakkokat meg mindent... másra úgyse használtam volna el soha azokat a pontokat...

tehát összességében csak annyit tudok mondani, hogy ne haragudj, de bunkó vagy.. és mégegyszer hangsúlyozom: nem a negatív vélemény miatt, hanem a stílus miatt....

2012. ápr. 9. 20:48
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

Háttiggen...

Az igazság fáj..

Nem is kell, hogy tetsszen a véleményem, de mivel véleményt kérdeztél én leírtam..

Ezerboccs, hogy őszinte voltam.

2012. ápr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
nem a véleményeddel van bajom még mindig hanem a stílusoddal... komolyan a hideg kiráz attól ahogy írsz...
2012. ápr. 9. 23:09
 17/23 anonim ***** válasza:
A pöttyös tetszik a legjobban. Amúgy nem rossz blog. De a design-t még szerkeszthetnéd...
2012. aug. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyes vagy.:) ajánlom figyelmedbe a Clarie's üzletet(azt hiszem igy irják).Ma jártam ott,és nagyon szép színű körömlakkok vannak:) a minőségükről sajnos nem tudok nyilatkozni.:S Budapesten az Arénában és a Kökiben tuti van olyan bolt.:)
2012. aug. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

köszönöm mindkettőtöknek:)

igen, a designal még van dolgom, csak hát egyszerűen nincs most rá időm...:S

az utolsó válaszolónak köszi a tippet:) sajnos messze lakom pesttől, de amint arra járok biztos megkeresem ezt a boltot:D

2012. aug. 12. 21:18
 20/23 anonim ***** válasza:
Elvileg Szegeden és Pécsen is van Claire's de ebben sem vagyok a legbiztosabb:)
2012. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!