Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a körmös...

Mi a véleményetek a körmös blogomról? :D

Figyelt kérdés

Elég kezdetleges szerintem.... Tegnap csináltam de próbálom majd minél többet szerkeszteni:)

Nektek mi a véleményetek?:))

www.pankakormok.blogspot.com


2012. jan. 28. 12:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Tetszik az ötlet és a Spongyabobos körmök is. De...

szerintem tehetnél jobb képeket is fel, és mondjuk szerintem jó lenne leírni, hogy hogy csinálod, vagy ha csak fel akarod tenni azokat, amiket csináltál, akkor mondjuk nem kell változtatni.

2012. jan. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Normálisvagy? ***** válasza:
89%
Van még mit fejleszteni a blogodon, de ügyes vagy! Sponge Bob meg az egyik kedvencem, nagyon tetszett a kép! :) Biztos jó sok időbe telt mire megcsináltad! :D :)
2012. jan. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

köszi a véleményeket:)

hát igen a spongyabobosra ráment egy unalmasabb délutánom...:D

ami olyan arról majd felrakom, hogy hogy készült, de ezt már kicsit régebben csináltam és nem fényképeztem le a folyamatot:)

2012. jan. 28. 15:08
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
nekem az angry birds-ös meg a simpsonos tetszik a legjobban! nagyon jók amiket csinálsz:)
2012. febr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
48%
Hát a képek nagyon rossz minőségűek, és a festések se a legszebbek, mert néhol pl lakkos a bőr is, ami nagyon ronda tud lenni. Meg az ilyen blogoknak az a lényege, hogy leírod hogy csináltad, hogy más is meg tudja csinálni. Szóval sztem annyira nem jó, de kezdetben végülis nem rossz.
2012. febr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Nekem tetszik (már vagy egy hete benne van a kedvencekben) csak annyi, hogy jó lenne, ha fotókkal, vagy videóval megmutatnád, hogy csináltad.
2012. febr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

hát jelenleg íram is hogy zselés körömlakk van a körmömön, amire nem akarok lakkozni... de most már kezd lenőni úgyhogy hamarosan teljesítem a kérésedet:)

2012. febr. 4. 15:01
 8/23 anonim válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik a blogod. :D és nagyon ügyes vagy.:DD és mellesleg nekem nincs meg a noki száma...csak ugrattalak..ne haragudj...
2012. febr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Nem szoktam az ilyen blogokat sem megnézni, sem kommentálni, de erre rápillantottam. Nagyon kreatív vagy és nagyon tehetséges! Kamatoztathatnád máshol is, nem csak körmökön. Mármint ha ennyire jól rajzolsz lakkal, akkor nagy tehetséged van az ilyesmihez! Gratulálok.

27N

2012. márc. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

hát fura de rajzolásba nem tűnt fel hogy lenne különösebb tehetségem... valamiért körömre jobban sikerüének a dolgok:)

2012. márc. 14. 12:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!