Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a blogomról?

Mi a véleményetek a blogomról?

Figyelt kérdés

[link]


Csak unaloműzésből csinálom, nincs vele semmi konkrét célom vagy ilyesmi. Mindenféle kritikát szívesen fogadok, nem sértődöm meg, mert tényleg csak szórakozásból kezdtem el csinálni.


2012. jan. 26. 12:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én ugyan fiú vagyok, de tetszik, hogy sok saját készítésű dolog van rajta, és ezt meg is osztod másokkal, hogy hogyan kell elkészíteni.
2012. jan. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

szerintem is jó hogy megmutatod a kreatív dolgaidat!

a másik hoyg legalább szépen olvasható látható amit írsz, sok blognál az írás mögött nincsen sima háttér és sokszor zavaró ahogy egybeolvad a rendes háttérrel

2012. jan. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
érdemes lenne címkézni a bejegyzéseket, hogy könnyebben megtalálja a látogató amit keres :)
2012. jan. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Az a kottás öv sztem hatalmas. Bele is zúgnék abba a lányba, akin ilyen öv van :D

Nekem állatira bejön. Bár nem számít az öltözködés, csak én elolvadok az ilyen művészlányoktól

2012. jan. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem rossz
2012. jan. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
köszi szépen, aranyosak vagytok :)
2012. jan. 26. 15:14
 7/18 A kérdező kommentje:
a címkézés jó ötlet, azt meg fogom csinálni, köszi a tippet!
2012. jan. 26. 15:15
 8/18 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok de barátnőm oda van ezekért megy a könyvjelzőkhöz.Szerintem nagyon jó. :D
2012. jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jóóó!!! :)
2012. jan. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek! Utálom az ilyen blogokat, de ez kifejezetten tetszik, úgyhogy követni foglak, szemem rajtad tartom! És hajrá, csak így tovább!

19/L

2012. jan. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!