Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a véleményetek a blogomról?

Molnár István tamás kérdése:

Mi a véleményetek a blogomról?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 21. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
szuper
2011. dec. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A design béna, a téma meg tucat. Komolytalan az egész, szerintem halálra van ítélve. Bocsi de ez a véleményem. Nem akarlak megbántani.
2011. dec. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Argloss ***** válasza:

Szerintem szép a dizájn, kivéve a fejlécnél az, hogy a kép nem simul teljesen bele a háttérbe... (vagy az én monitorom túl világos??)

A focit rengetegen szeretik és mindenki más oldalra esküszik, szóval ha jól csinálod, akkor lesz egy stabil nézőközönséged szerintem.

2011. dec. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves előző, ebbe azért bele kötnék.


Mindenki másra esküszik, de ennél az oldalnál 100 igényesebbet fognak találni a neten...

2011. dec. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szép.de szerintem ne ide tedd a kérdésed mert akármilyen szép úgy is valaki le fogja sz@rozni!

inkább a látogatóidat kérdezd meg!indíts szavazást!

2011. dec. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kedves előző, szerintem te sem láttál még "szép" weboldalt...
2011. dec. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Argloss ***** válasza:

Mindennél lehet igényesebbet találni. A facebook sem egy csoda, mégis több felhasználója van, mint Magyarország lakossága...

Nem azt mondom, hogy így ez szuper, de nem is annyira pocsék még akkor sem, ha engem nem érdekel a téma...

2011. dec. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!