Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a körömlakkos...

Mit gondoltok a körömlakkos blogomról? Milyen bejegyzést írjak? 15/L

Figyelt kérdés
Most kezdtem, és nem tudom mik valók egy ilyen blogra. gondoltam arra is, hogy minden lakkomat kipróbálok a kezemen, lefényképezem, és felrakom. de ez nem lenne elég. valami ötletek szeretnék kérni, hogy milyen dolgokat írjak ki, milyen minták, színek, ami nem annyira átlagosak. sok féle lakkot nem tudok venni, mert szombathelyen lakom, és alig van itt üzlet. müller, dm, claire's be tudok még kijutni ausztriába. ja és légysziiii osszátok meg a fb-on is. nagyon örülnék. köszönöm!!
2011. nov. 24. 17:45
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

bocsi lemaradt a legfontosabb :D a blog linkje!!!

[link]

2011. nov. 24. 17:51
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Jópofa, nem gondoltam, hogy erről is lehet blogolni... :)

Szerintem csinálhatsz márka összehasonlítást, körömápolási tippeket, kereshetsz cikkeket az interneten, és belinkelheted (forrás megjelölésével!), írhatsz műkörömről, körömdivatokról, hirtelen ennyi jutott eszembe.

2011. nov. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Próbálj ki és mutass be otthon elkészíthető mintákat,használj díszítéshez körömmatricákat,ezek is pár száz forintért beszerezhetők.Én is inkább az olcsóbb lakkokat szoktam venni,és abból van inkább több féle,de az Avon körömerősítője viszont nagyon jó.
2011. nov. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
francia manikűr készítés, körömmatricák, körömfestő ecsetek használata, minták készítése, érdekességek, rossz/jó tapasztalatok, mire vigyázzunk körömfestésnél stb. :)
2011. nov. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
jaa és az se rossz, ha írsz arról is, hogy mosod le a körmeidet, és mivel. ilyet még nem igazán láttam körmös blogokon. :)
2011. nov. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

először is bővítsd a lakk-készleted, mert ez...nekem nincs ilyen oldalam, mégis jóval több körömlakkom van. ez nem szidás, csak építő kritika. egyébként különlegesen fesd ki a körmöd, fényképezd le és tedd fel. ezeket sokat keresik (köztük én is). ha van vmilyen jó ötleted, kreatív vagy, akkor fess a körmödre pillangót, virágot, csíkokat, ami tetszik és jól néz ki.

19/l

2011. nov. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket. nagyon jók! és hogyan lehetne elterjeszteni, hogy minél többen írjanak hozzá, és nézegessék naponta?
2011. nov. 24. 18:11
 8/23 A kérdező kommentje:
amúgy igen, azzal én is tisztában vagyok vele, hogy kevés körömlakkom van :) most kezdtem el gyűjtögetni.
2011. nov. 24. 18:12
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Körömnyomdáról hallottál már?

Nagyon kreativ dolgokat lehet vele készíteni, beszerezhetnél egyet, rengeteg mintát lehet vele kreálni.


http://www.youtube.com/watch?v=rvPU9k63Ax0

2011. nov. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
hol lehetne ilyen nyomdázót beszerezni? nagyon ötletes.
2011. nov. 24. 18:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!