Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a körömlakkos...

Mit gondoltok a körömlakkos blogomról? Milyen bejegyzést írjak? 15/L

Figyelt kérdés
Most kezdtem, és nem tudom mik valók egy ilyen blogra. gondoltam arra is, hogy minden lakkomat kipróbálok a kezemen, lefényképezem, és felrakom. de ez nem lenne elég. valami ötletek szeretnék kérni, hogy milyen dolgokat írjak ki, milyen minták, színek, ami nem annyira átlagosak. sok féle lakkot nem tudok venni, mert szombathelyen lakom, és alig van itt üzlet. müller, dm, claire's be tudok még kijutni ausztriába. ja és légysziiii osszátok meg a fb-on is. nagyon örülnék. köszönöm!!
2011. nov. 24. 17:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Én netről rendeltem, van csomó mintalemez is, csak az a baj hogy speciális lakk is kell hozzá, hogy jól sikerüljön. Nem annyira drága, de nem is olcsó... nézegess még youtube-n videókat, konad nail art, igyis rákereshetsz


[link] oldalról lehet rendelni

2011. nov. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Keress a környékeden (pl 1 euro-s boltban, 100 Ft-os-ban) Lora kozmetikumokat. Van körömlakk is, szép színekben, piszok olcsó és nagyon jó (kb 300 Ft).
2011. nov. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Csinálj a blogodnak facebook-os oldalt, jelöld be vele a barátnőidet, hirdess játékokat
2011. nov. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Jaj de szép neved van^^ Engem is Patríciának hívnak:P

Szerintem írjál különböző fedőlakkokról (mattító, csillámosító, stb), engem azok nagyon érdekelnek, mert így olyan, mintha több körömlakkom lenne.

2011. nov. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Én is szeretem ezt a nevet :D mennyi idős vagy? köszönöm az ötletet :)
2011. nov. 25. 13:07
 16/23 anonim ***** válasza:

Én 18, te? A kajás képek is jól néznek ki, én is szeretek sütögetni (meg megenniT.T pedig nem kéne:S).

Tetszik a blogod, de hol kell rá feliratkozni?

2011. nov. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
én 15 vagyok. [link] itt kell regisztrálni, és kiválasztod, hogy a sablonod milyen legyen, és a többit. ha valamit nem tudsz, írj nyugodtan privátba :)
2011. nov. 26. 13:23
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem, félreértettél:) Már régen regiztem, van blogom is (2 is:D), sőt, már kommentáltam is hozzád. Csak azt nem tudom, hogy kell feliratkozni a tiédre, hogy követhessem.
2011. nov. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
most próbáld! azt hiszem most már sikerülni fog, csak valami olyat töröltem ki, amit nem kellett volna. :D de már visszaállítottam.
2011. nov. 26. 18:46
 20/23 A kérdező kommentje:
különben érdemes benézned minden nap mert mindig vmi új bejegyzést találhatsz :)
2011. nov. 26. 18:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!