Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a körömlakkos...

Mit gondoltok a körömlakkos blogomról? Milyen bejegyzést írjak? 15/L

Figyelt kérdés
Most kezdtem, és nem tudom mik valók egy ilyen blogra. gondoltam arra is, hogy minden lakkomat kipróbálok a kezemen, lefényképezem, és felrakom. de ez nem lenne elég. valami ötletek szeretnék kérni, hogy milyen dolgokat írjak ki, milyen minták, színek, ami nem annyira átlagosak. sok féle lakkot nem tudok venni, mert szombathelyen lakom, és alig van itt üzlet. müller, dm, claire's be tudok még kijutni ausztriába. ja és légysziiii osszátok meg a fb-on is. nagyon örülnék. köszönöm!!
2011. nov. 24. 17:45
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
gondoltam kiemel a kérdést, hátha van valakinek még ötlete :))
2012. jan. 1. 19:59
 22/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem is nagyon érdekelnek a körömápolási, körömfestési blogok, oldalak! :) Sztem csinálj több mintát, és azoka mutasd be, vagy alkalomjoz illő, vagy évszakhoz, vagy ünnephez.. tehát mindig vmi aktuálisat, és újat :) Végignéztem a blogodat, és szerintem túl közömbösen írsz, nekem pl jobban tetszik, ha vki úgy ír, hogy látszódjon, hogy ő jófej és mégis komoly. És sztem még az a baj, hogy alig van kép. A többi blogon mindennap új manikűrt készítenek, mindig több fotót raknak fel róla.

A terjesztéséről pedig sztem csinálj neki facebook oldalt, meg közösségi oldalon hírdesd! A kulcsszavaira is figyelj, hog mit állítottál be, mert ha kevés, akkor nehezebben találnak rád. Keress társoldikat, -blogokat!

Nah asszem ennyi. Sok sikert a blogodhoz! :))

2012. jan. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
igazából már 2 új cikkel bővült, és a link pedig nemtudom miért nem mutatja: [link]
2012. jan. 1. 22:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!